Wyjątkowy k-popowy duet. IU i Suga we wspólnym numerze – „Eight”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Piosenkarka IU oraz członek k-popowej grupy BTS - Suga, nagrali wspólny utwór. Zobaczcie efekty ich współpracy i posłuchajcie Eight!

IU to południowokoreańska piosenkarka oraz aktorka, która na rynku muzycznym zadebiutowała jako piętnastolatka, minialbumem Lost and Found. Dziś ma już na swoim koncie cztery albumu długogrające, dziewięć mniejszych wydawnictw, kilka soundtracków oraz regularnie występuje w południowokoreańskich serialach telewizyjnych, grając w nich często główne role.

IU we współpracy z Sugą z BTS – poznajcie efekty

Tym razem przyszedł czas na wyjątkową współpracę muzyczną. IU prezentuje bowiem swój najnowszy singiel, nad którym pracowała z Sugą – południowokoreańskim raperem, autorem tekstów i producentem, który na co dzień śpiewa w jednym z najpopularniejszych k-popowych boysbandów – BTS.

IU Suga - Eight

Ich wspólny utwór – Eight podbija właśnie Internet na całym świecie. Towarzyszy mu również modernistyczny, animowany i pełen marzeń teledysk, w którym subtelna, młoda piosenkarka, za sprawą symulacji, przenosi się do beztroskiego świata, niczym z bajki.

W klipie nie widzimy co prawda południowokoreańskiego rapera, ale jego umiejętności możecie usłyszeć w drugiej zwrotce utworu Eight. Koniecznie posłuchajcie i zobaczcie ten futurystyczny teledysk!

IU – Eight feat. Suga, zobaczcie teledysk

Wyjątkowy sukces IU i jej nowego utworu Eight

Nowy utwór IU zaledwie w ciągu kilku godzin odniósł ogromne sukcesy. Dokładnie w przeciągu godziny i 19 minut klip na YouTubie osiągnął milion wyświetleń. Tym samym Eight stało się 10 najszybszą, koreańską piosenką, która osiągnęła taki świetny wynik!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.