Posłuchaj Justina Timberlake’a i plejady gwiazd na soundtracku do filmu „Trolle 2”


14 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kilka dni temu światową premierę miała kolejna część globalnego hitu - animowanej bajki Trolle. Za warstwę muzyczną odpowiada Justin Timberlake. Posłuchajcie jego nowego albumu.

Trolle 2 już są, obejrzyj

Trolle 2, jak większość filmów w ostatnim czasie, z powodu pandemii koronawirusa i zamkniętych kin, swoją światową premierę miały w Internecie. Drugą część przygód kolorowych trolli możecie już teraz oglądać w wersji anglojęzycznej online. Polska premiera bajki jest zaplanowana na 29 maja 2020 roku.

Nowy album Justina Timberlake’a – Trolls: World Tour

Poza kontynuacją przygód, które spotykają uwielbiane przez dzieci trolle, wraz z premierą filmu otrzymaliśmy również sporo nowej, świetnej muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ za ścieżkę dźwiękową do filmu odpowiadał Justin Timberlake!

Album Trolls: World Tour to, oprócz Justina Timberlake’a, cała plejada innych, światowych gwiazd muzyki i nie tylko! Usłyszycie na nim chociażby Kelly Clarkson, SZA, Jamesa Cordena, Andersona Paak, Mary J. Blige, Annę Kendrick, HAIM i wielu innych!

Justin Timberlake Trolle 2

To pełna tanecznej, pozytywnej energii dawka funku, popu, R&B, rock’n’rolla, hip-hopu, a nawet country z najwyższej półki, którą nucić będą nie tylko dzieci! Posłuchajcie:

Trolle 2 z gwiazdorską obsadą

Całą plejadę gwiazd, która zaśpiewała piosenki z soundtracku do Trolli 2 wraz z Ozzym Osbournem, Chance The Rapper, czy Gwen Stefani usłyszycie również w filmie, ponieważ to właśnie oni udzielili swoich głosów małym trollom w oryginalnym dubbingu. Musicie to zobaczyć!

Justin Timberlake Trolle 2

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: