“Palmer” nadchodzi. Nowy film z Justinem Timberlakem


29 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Justin Timberlake ponownie zagości na ekranach! Artysta zagra w filmie Palmer, którego premiera już za chwilę! Sprawdźcie szczegóły!

Justin Timberlake ponownie na ekranach – premiera filmu Palmer

Po 12 latach więzienia była gwiazda futbolu z liceum, Eddie Palmer, wraca do domu, aby uporządkować swoje życie i buduje niezwykłą więź z Samem, wyrzutkiem z domu. Jednak przeszłość Eddiego grozi zrujnowaniem jego nowego życia i rodziny.

To opis fabuły filmu Palmer – nowej produkcji, w której ponownie zobaczymy Justina Timberlake’a. Artysta powraca do swojej drugiej obok muzyki działalności – kinematografii, za sprawą filmu, za którego reżyserię odpowiada Fisher Stevens. Dramat będzie miał swoją premierę tuż po Nowym Roku, dokładnie 29 stycznia wyłącznie na platformie Apple TV +.

Justin Timberlake Palmer
Justin Timberlake w filmie “Palmer”

Palmer – pełen emocji film z Justinem Timberlakem

Justin Timberlake zagra w filmie Palmer nie inaczej, jak oczywiście główną rolę! Wcieli się w postać byłego więźnia, który po powrocie do domu stara się rozpocząć nowe życie, lecz jednocześnie wciąż musi borykać się z ciężarem przeszłości. Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu, który właśnie się ukazał.

Palmer – zobacz zapowiedź filmu

Zapowiada się, że już na początku 2020 czeka nas wyjątkowo emocjonalna premiera. Nie przegapcie tego wyjątkowego filmu, z jednym z najbardziej lubianych przez fanów na całym świecie aktorów w roli głównej, który sam mówi o nadchodzącej produkcji:

Ta historia jest dla mnie naprawdę ważna i jestem dumny, że mogę w niej uczestniczyć.

Justin Timberlake Palmer
kadr z filmu “Palmer”

Justin Timberlake ponownie zagości na ekranach! Artysta zagra w filmie Palmer, którego premiera już za chwilę! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Justin Timberlake ponownie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →