Justin Timberlake ponownie na ekranach kin


10 września 2019

Podziel się newsem:

Po krótkiej przerwie Justin Timberlake powraca do aktorstwa i zagra główną rolę w dramacie Fishera Stevensa – Palmer. Sprawdźcie szczegóły!

Justin Timberlake

Justin Timberlake to przede wszystkim genialny wokalista, autor wielu popularnych przebojów, król R&B, którego kochają tłumy. To jednak nie wszystkie umiejętności tego utalentowanego Amerykanina. Timberlake to również genialny tancerz, dzięki czemu, każdy swój koncert zamienia w niezapomniane show muzyczno-wizualne.

To wciąż nie wszystko! Justin obraca się również w świecie filmu. Jest znakomitym aktorem, którego możecie kojarzyć z takich tytułów jak The Social Network, To tylko seks, Wyścig z czasem, czy ostatni – Na karuzeli życia z 2017 roku. Timberlake zajmuje się również reżyserią.

Justin Timberlake w filmie Palmer

Justin Timberlake – Man of The Woods

Przez ostatnie dwa lata muzyk skupił się na tworzeniu i promocji swojego najnowszego albumu Man of The Woods, przez co zrobił sobie małą przerwę w karierze aktorskiej. Jednak już niedługo zobaczymy go ponownie na ekranach kin!

Justin Timberlake zagra w filmie Palmer

Timberlake wystąpi w dramacie Fishera Stevensa Palmer, gdzie zagra główną rolę – genialnego zawodnika futbolu amerykańskiego. Chłopak jednak będzie miał za sobą przeszłość więzienną, z którą będzie musiał się zmagać w życiu codziennym. Dodatkowo, na jego barki spadnie odpowiedzialność za małego chłopca porzuconego przez matkę.

Jak Justin Timberlake spisze się w tej nowej roli? Tego dowiemy się już niedługo. Pracę nad filmem Palmer ruszają już tej jesieni. Z niecierpliwością czekamy na efekty!

Po krótkiej przerwie Justin Timberlake powraca do aktorstwa i zagra główną rolę w dramacie Fishera Stevensa – Palmer. Sprawdźcie szczegóły! Justin Timberlake Justin Timberlake to przede wszystkim genialny wokalista, autor wielu popularnych przebojów, król R&B, którego kochają tłumy. To jednak nie wszystkie umiejętności tego utalentowanego Amerykanina. Timberlake to również genialny tancerz, dzięki czemu, każdy swój […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →