Letnie Brzmienia w EC1 w Łodzi: Daria Zawiałow

Letnie Brzmienia w EC1 w Łodzi: Daria Zawiałow

4 lipca 2021, Niedziela

EC1 Łódź - Miasto Kultury

Targowa 1/3, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Letnie Brzmienia w EC1 w Łodzi: Daria Zawiałow
4 lipca 2021r., niedziela, godz. 20:00
„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi, ul. Targowa 1/3, Łódź
Bilety w cenie: 89 zł
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Letnie Brzmienia w EC1 w Łodzi
Zapraszamy do „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od lipca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, sanah, Brodki, Artura Rojka, Krzysztofa Zalewskiego oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. promującego swój najnowszy album „Zabawa” Krzysztofa Zalewskiego, autorkę triumfującego na listach przebojów utworu „Ale jazz!”, czyli sanah oraz duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Artura Rojka, Brodki, MROZA, Darii Zawiałow oraz wielu, wielu innych. Gospodarzem łódzkiej odsłony Letnich Brzmień będzie „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. Rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej
przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.
Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Współorganizatorem cyklu jest „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
2 lipca 2021 – Bitamina + Miętha + Vito Bambino
3 lipca 2021 – KRÓL
4 lipca 2021 – Daria Zawiałow
9 lipca 2021 – MROZU
10 lipca 2021 – Artur Rojek
16 lipca 2021 – Ania Dąbrowska
17 lipca 2021 – Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
23 lipca 2021 – KARAŚ/ROGUCKI
24 lipca 2021 – Krzysztof Zalewski
30 lipca 2021 – Brodka
31 lipca 2021 – Mikromusic
1 sierpnia 2021 – Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”
6 sierpnia 2021 – Nosowska
7 sierpnia 2021 – sanah
Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.pl


Zobacz także