Kaśka Sochacka podwójnie | 15.10.2021 | Białystok

Kaśka Sochacka podwójnie | 15.10.2021 | Białystok

15 października 2021, Piątek

Nie Teatr

Sienkiewicza 4, Białystok

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KAŚKA SOCHACKA w Białymstoku!

Kaśka Sochacka wygrała w tym roku organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.
Ta drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. A dziś już na poważnie i dla publiczności!
Jej pierwszy singiel, „Wiśnia”, z EPki o tym samym tytule, miał swoją premierę w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.
26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records ukazał się debiutancki album Kaśki „Ciche dni”. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).
Scena Nie Teatru zaprasza na spotkanie z młodą, energetyczną artystką, która umiejętnie łączy liryczność w muzyce z rockowym pazurem.
fot. Maćko Maj
—-
Nie Teatr rusza 8 października 2021.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →