materiały prasowe

Twórcy serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” zapraszają widzów na przedpremierowe zwiedzania Khazad-dûm


30 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy za chwilę zadebiutują na Amazon Prime Video. Twórcy serialu z tej okazji prezentują widzom, jak wygląda Khazad-dûm – królestwo krasnoludów.

Jak żyły krasnoludy? Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z kolejnym zwiastunem

Wczoraj na oficjalnym profilu najświeższej produkcji Amazona, Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy, ukazał się kolejny materiał. Tym razem twórcy serialu z Patrickiem McKay’em i J.D. Paynem na czele pokazali, jak wyglądało Khazad-dûm przed upadkiem, tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. W filmie wystąpił także Owain Arthur, odgrywający rolę księcia Durina IV.

Zobacz: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z kolejnym zwiastunem. Premiera serialu coraz bliżej

Serial Amazona trafi w ręce widzów już w najbliższy piątek 2 września. W obsadzie Pierścieni Władzy, oprócz Arthura, zobaczymy m.in. Roberta Aramayo, Toma Budge’a, Emę Horvath, Markellę Kavenaugh oraz Nazanin Boniadi. Choć serial jeszcze się nie ukazał, część fanów książek J.R.R. Tolkiena oraz filmowej trylogii Petera Jacksona wydają się sceptycznie nastawieni do produkcji. W ostatniej rozmowie dla magazynu Time Jeff Bezos zapewniał, że zależało jego zespołowi na „oddaniu sprawiedliwości Tolkienowi„.

Przeczytaj także: Amazon podzielił się zdjęciami orków z serialowego Władcy Pierścieni. Jest bardzo dobrze

Śródziemie jest tak ukochanym światem, a opowiadanie historii wykuwania Pierścieni Władzy jest przywilejem i odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że oddamy sprawiedliwość dziełu Tolkiena. To wykracza poza stworzenie komercyjnego sukcesu serialu. Wszyscy pracujący nad serialem czytali te historie jako dzieci i włożyli całe serca w ten projekt

– napisał Bezos w mailu do redakcji magazynu.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy za chwilę zadebiutują na Amazon Prime Video. Twórcy serialu z tej okazji prezentują widzom, jak wygląda Khazad-dûm – królestwo krasnoludów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →