fot. Amazon Prime Video

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” na nowych zdjęciach


21 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Amazon podzielił się nowymi zdjęciami z nadchodzącego serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Najbardziej oczekiwana premiera tego roku?

Pytanie nieco retoryczne, chociaż ma swoje podstawy. Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zbliża się wielkimi krokami, toteż możemy powoli przygotowywać się na więcej działań marketingowych ze strony Amazonu. Po serii plakatów dedykowanych poszczególnym postaciom, a także zdjęć zakończonych minutowym teaserem, teraz otrzymaliśmy fotosy z dwiema, całkowicie nowymi postaciami: Theo, którego możecie zobaczyć powyżej, oraz Bronwyn. Kim są i jaką odegrają rolę? Tego jeszcze nie wiadomo.

władca pierścieni pierścienie władzy
fot. Amazon Prime Video

Władca Pierścieni powraca

Akcja serialu produkcji Amazon Studios została umiejscowiona w Drugiej Erze Śródziemia, a więc na tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Widzowie zostaną przeniesieni do czasów, gdy powstały wielkie moce, królestwa rosły do ​​chwały i popadały w ruinę, wątpliwi bohaterowie byli poddawani próbom, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, groził, że pokryje świat ciemnością. Poczynając od czasów względnego spokoju, serial podąża za gronem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które konfrontują się ze złem, jakie zawitało do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów – Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru i najdalsze zakątki mapy – te krainy i ci bohaterowie będą tworzyć spuścizny, które przetrwają długo po ich odejściu. W produkcji wystąpią chociażby znani nam z Gry o Tron Robert Aramayo (jako młody Elrond) czy Joseph Mawle, zaś w roli młodej Galadrieli zobaczymy Morfydd Clark. Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje już 3 września na Amazon Prime Video.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – teaser

Amazon podzielił się nowymi zdjęciami z nadchodzącego serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Najbardziej oczekiwana premiera tego roku? Pytanie nieco retoryczne, chociaż ma swoje podstawy. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →