fot. screenshot z „Wiedźmin 3: Dziki Gon"

Wiedźminka w twoim domu. Lalka erotyczna przypominająca Ciri trafiła do sprzedaży


20 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Firma produkująca lalki erotyczne przygotowała specjalną ofertę dla graczy. Wśród oferowanych postaci znalazła się Ciri z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Ciri jako lalka erotyczna

Firma Game Lady Doll, produkująca lalki erotyczne o tematyce gamingowej, w czerwcu wprowadziła do oferty kolejny produkt. Tym razem producenci sięgnęli po postać z gry CD Projekt Red, czyli Ciri z trzeciej części Wiedźmina. Lalka mierzy 168 centymetrów wzrostu i waży czterdzieści kilogramów. Według serwisu donald.pl kreator postaci pozwala na personalizację koloru skóry, oczu, sutków lub wygląd waginy.

Lalka została wykonana z silikonu, który imituje ludzką skórę. Zabawkę wyceniono na nieco ponad dziesięć tysięcy złotych. Nie wiadomo, czy Game Lady Doll wykupiło licencję wizerunkową od CD Projekt Red. Poprosiliśmy polskie studio o komentarz w tej sprawie, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zobacz: CD PROJEKT podzielił się wynikami za początek 2022 roku. Są też informacje o Wiedźminie 4

ciri game lady doll
fot. wizualizacja lalki erotycznej przypominającej Ciri, Celes Dolls

Przeczytaj także: Nowe postacie w trzecim sezonie Wiedźmina. Wiemy, jak będzie wyglądać partnerka Ciri

Silikonowa Cirilla to nie jedyny produkt Game Lady Doll. Chińska firma oferuje swoim klientom również lalki z wizerunkiem Ellie z The Last of Us: Part 2, Aerith z Final Fantasy 7: Remake lub Mamy i Lockne z Death Stranding. Każda z lalek wyceniona jest na około dwa i pół tysiąca dolarów. Według mediów branżowych kolejnym produktem wprowadzonym na rynek ma być lalka przypominająca Judy z innej gry CD Projekt Red, tj. Cyberpunk 2077.

ellie the last of us part 2
fot. wizualizacja lalki erotycznej przypominającej Ellie, Celes Dolls

Firma produkująca lalki erotyczne przygotowała specjalną ofertę dla graczy. Wśród oferowanych postaci znalazła się Ciri z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ciri jako lalka erotyczna […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →