kadr z "Witcher 3: Kaer Morhen view Animated Wallpaper [Rough transition]"

CD Projekt RED ogłosiło datę premiery długo wyczekiwanej aktualizacji do „Wiedźmina 3”


14 listopada 2022

Podziel się newsem:

Po długim czasie CD Projekt RED podało datę premiery nowej aktualizacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Kilkuletnia produkcja polskiego studia dostanie nowe życie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w nowszej odsłonie

Mijają dwa lata, odkąd na rynku zadebiutowała najnowsza generacja konsol zarówno Sony, jak i Microsoftu. Niedługo po premierze Xboxów Series X i S oraz PlayStation 5 niektórzy deweloperzy zaczęli zapewniać wsparcie dla tytułów, które pierwotnie ukazały się na poprzednich generacjach.

Zobacz: Wiedźmin z 2007 roku doczeka się remake’u na Unreal Engine 5

Jednym z takich przedsiębiorstw było CD Projekt RED, które zapewniło, że Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma next-gen update. Mimo zapewnień deweloperów w ciągu ostatnich miesięcy nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów. Dziś polskie studio opublikowało oficjalną datę premiery wspomnianej aktualizacji. Wiedźmin 3: Dziki Gon dla konsol nowej generacji pojawi się już 14 grudnia. Deweloperzy podkreślają, że dla wszystkich posiadaczy Dzikiego Gonu update jest darmowy.

Gracze uwielbiają Geralta z Rivii

Trzecia część przygód Rzeźnika z Blaviken trafiła na rynek w maju 2015 roku. To jednocześnie zamknięcie trylogii od CD Projekt RED. Dziki Gon dostępny jest obecnie na komputerach stacjonarnych, konsolach Sony i Microsoftu, a także na Nintendo Switch.

Przeczytaj również: Wiedźmin 3: Dziki Gon świętuje siódme urodziny. Oto siedem zabawnych komentarzy Geralta

Mimo ponad siedmiu lat od premiery gra wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. W połowie kwietnia stołeczne studio pochwaliło się wynikami sprzedażowymi nie tylko wspomnianej produkcji, ale też całej wiedźmińskiej franczyzy. Według podanych wówczas informacji sprzedaż gier z serii Wiedźmin przekroczyła sześćdziesiąt milionów egzemplarzy, z czego ponad czterdzieści milionów to sam Dziki Gon.

Po długim czasie CD Projekt RED podało datę premiery nowej aktualizacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Kilkuletnia produkcja polskiego studia dostanie nowe życie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →