Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 czerwca, Kraków


13 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Dzieje się w Krakowie w ten weekend. Od teatru, przez akrobacje, muzykę etno do klubowej, sobotniej nocy. Jest z czego wybierać, dlatego sprawdźcie, co polecamy.

Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Kraków

Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka / Solvay / Kraków

Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka / Solvay / Kraków

Gdzie:  Solvay Nocą
Kto:  Izzy and the Black Trees, Kaśka Sochacka
Bilety:  15 – 20 zł

Weekend w Krakowie zaczynamy od dwóch ciekawych koncertów na Solvay Nocą. Izzy and the Black Trees charakteryzuje punkowa energia, przeplatana folkowymi momentami oraz nutką psychodelii. Z kolei Kasia Sochacka to songwriterka o zachrypniętym głosie. Pojawiła się na wielu prestiżowych wydarzeniach, supportowała m.in.  Jamesa Blunta i Jamesa Arthura, a w ten weekend zagra w Krakowie. Bądźcie!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 15 czerwca, Kraków

Noc Teatrów 2019 w Teatrze Słowackiego

Noc Teatrów 2019 w Teatrze Słowackiego

Gdzie:  Teatr im. Juliusz Słowackiego
Bilety:  bezpłatne

Noc Teatrów 2019 już w ten weekend w Krakowie na Dużej Scenie Teatru Słowackiego! Podczas tej wyjątkowej nocy będziecie mogli zobaczyć pierwszą premierę sezonu 2018/2019 – spektakl Wyspiański. Koncert w reżyserii Ewy Kaim. Zapraszamy!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Wielkie Otwarcie Kazimierz Summer Festival – The Dream Engine

Kazimierz Summer Festival

Gdzie:  Galeria Kazimierz
Kto:  The Dream Engine
Bilety:  bezpłatne

Kazimierz Summer Festival rusza już w ten weekend w Krakowie. Przez całe lato krakowska Galeria Kazimierz będzie Wam serwować mnóstwo ciekawych atrakcji. Pierwsza z nich już w sobotę (15 czerwca) – wystąpi grupa The Dream Engine. To połączenie tańca, teatru i akrobacji. Podniebne show będzie można podziwiać przed Galerią Kazimierz o godzinach 17.30, 19.30 oraz 21.00.

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Poliż Techno x T A K A Live

Poliż Techno x T A K A Live

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  T A K A!, Vi!
Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Mamy też propozycję na weekend w Krakowie dla miłośników muzyki elektronicznej. W sobotę (15 czerwca) w klubie Prozak 2.0 zagra londyńska rezydentka –  T A K A! Towarzyszyć jej będzie nasza wschodząca gwiazda – Vi! Dziewczyny z pewnością zadbają o Waszą dobrą zabawę tej nocy.

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Wydarzenia w niedzielę, 16 czerwca, Kraków

Łada + Mołodcy | EtnoKraków/Rozstaje prolog

Łada + Mołodcy | EtnoKraków/Rozstaje prolog

Gdzie:  Strefa
Kto:  Łada, Mołodcy
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Jeśli są wśród Was fani brzmień etno – mamy dla Was idealną propozycję! Na zakończenie weekendu w Krakowie, w Strefie zaprezentuje się dwóch przedstawicieli tego gatunku. Zespoły Łada i Mołodcy zagrają dla Was w niedzielę (16 czerwca) i zadbają o to, abyście po sobotnich baletach zakończyli ten tydzień z klasą.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Dzieje się w Krakowie w ten weekend. Od teatru, przez akrobacje, muzykę etno do klubowej, sobotniej nocy. Jest z czego wybierać, dlatego sprawdźcie, co polecamy. Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Kraków Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka / Solvay / Kraków Gdzie:  Solvay Nocą Kto:  Izzy and the Black Trees, Kaśka Sochacka Bilety:  15 – 20 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także