Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 czerwca, Trójmiasto


13 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Pogoda sprzyja, więc idealnym pomysłem na nadchodzący czas jest wypad nad morze. W związku z tym zapraszamy na weekend w Trójmieście! Będzie się działo!

Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Trójmiasto

SzlamFest 3: Szlam Kontratakuje

SzlamFest 3: Szlam Kontratakuje

Gdzie:  B90
Kto:  Synthrunner GT, Jeremiah Kane, NIGHTRUN87, Zombie Commando, Favorit89
Bilety:  30 – 5 0 zł

Czujesz, że utknąłeś w latach ’90? Uwielbiasz komiksy, kolekcjonujesz kasety VHS, często wracasz do retro gier komputerowych i zasłuchujesz się w synthwave? To wydarzenie dla Ciebie! Dwa dni wystaw, koncertów, targów, spotkań z autorami, kina, a nawet gali Wrestlingu. To wszystko już w ten weekend w Trójmieście!

Sprawdź inne festiwale w Gdańsku


Jazz by Jeppesen: Mazolewski x3

Jazz by Jeppesen: Mazolewski x3 w Gdansku

Gdzie:  Stary Maneż
Kto:  Wojtek Mazolewski Quintet, Ania Rusowicz, Przemek Dyakowski, John Porter, Piotr Zioła, Vienio
Bilety:  50 – 800 zł

Wojtek Mazolewski to jeden z najwybitniejszych tworów eksportowych rodzimej sceny. W piątek w Starym Maneżu pojawi się ze swoim kwintetem w towarzystwie znakomitych gości: Ani Rusowicz, Przemka Dyakowskiego, Johna Portera, Piotra Zioły oraz Vienia. Wspólnie zaprezentują trzy programy: Polka, Komeda i Chaos Pełen Idei. Aż trzy płyty jednego artysty na jednej scenie? Tylko w ten weekend w Gdańsku!

Sprawdź inne koncerty jazz w Gdańsku!


Wydarzenia w sobotę, 15 czerwca, Trójmiasto

Nosowska w Operze Leśnej

Nosowska w Operze Leśnej

Gdzie:  Opera Leśna
Kto:  Nosowska
Bilety:  60 – 90 zł

Opera Leśna w Sopocie to wyjątkowe miejsce dla każdego polskiego artysty. W ten weekend, z okazji 110-lecia, na deskach tego legendarnego miejsca zaśpiewa równie legendarna postać – Nosowska! Ciekawi, jak zabrzmi Basta w Operze Leśnej? Bądźcie tam w sobotę!

Sprawdź inne koncerty pop w Sopocie!


One Night In Sopot | Beskres by KAMP!

One Night In Sopot | Beskres by KAMP!

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  beskres (KAMP), Furrier, SIMA, Evius, G_ssus, OG KARO
Bilety:  15 – 20 zł

Trzy sceny i najlepsza selekcja elektronicznych brzmień. Taką propozycję ma dla Was sopocki Sfinks700 na weekend w Trójmieście. Zagrają: Furrier, SIMA, Evius, G_ssus, OG KARO oraz beskres, czyli nowy projekt duetu KAMP! To będzie noc przepełniona zabawą, przygodą i muzyką.

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Sopocie!


Wydarzenia w niedzielę, 16 czerwca, Trójmiasto

Veganmania Gdańsk 2019

Veganmania Gdańsk

Gdzie:  Plenum, Gdańsk
Bilety:  bezpłatne

Na zakończenie tego szalonego weekendu w Trójmieście proponujemy Wam Veganmanię, czyli największą w Polsce imprezę promującą dietę roślinną! Podczas odbywającej się w Plenum imprezy będziecie mieli okazję skosztować przepysznych wegańskich specjałów, wypróbować nietestowanych na zwierzętach kosmetyków, a także zaopatrzyć się w modną odzież. Jednak to nie wszystko, bo Veganmania to również liczne spotkania, wykłady oraz imprezy. Wpadajcie na weekend do Trójmiasta!

Sprawdź inne akcje miejskie w Gdańsku!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Pogoda sprzyja, więc idealnym pomysłem na nadchodzący czas jest wypad nad morze. W związku z tym zapraszamy na weekend w Trójmieście! Będzie się działo! Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Trójmiasto SzlamFest 3: Szlam Kontratakuje Gdzie:  B90 Kto:  Synthrunner GT, Jeremiah Kane, NIGHTRUN87, Zombie Commando, Favorit89 Bilety:  30 – 5 0 zł Czujesz, że utknąłeś w latach ’90? Uwielbiasz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także