Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 czerwca, Poznań


13 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Ten weekend w Poznaniu zapowiada się dość klubowo i elektronicznie. Jednak nie zabraknie również bardziej delikatnych brzmień, a nawet muzyki ludowej. Koniecznie sprawdźcie, jakie mamy dla Was propozycje i… widzimy się na mieście!

Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Poznań

Ethno Port Poznan Festival 2019

Ethno Port Poznan Festival 2019

Gdzie:  Centrum Kultury ZAMEK
Kto:  Baul Meets Saz, Kapela Brodów, Odpoczno, Laboratorium Pieśni, The Como Mamas, Maya Youssef, The Garifuna Collective, Lankum, Lina Babilonia Y Son Ancestros, Lemma & Souad Asla i inni
Bilety:  2 – 150 zł

Ethno Port w Poznaniu to festiwal prezentujący muzykę wywodzącą się z tradycji kulturowej wybranych regionów świata. Oczywiście najważniejszym elementem tego wydarzenia są koncerty, jednak obok nich będą się odbywały również potańcówki, spotkania, warsztaty, pokazy filmowe i wystawy. Festiwal potrwa przez cały weekend w Poznaniu.

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


KRÓL w KontenerART

KRÓL w KontenerART

Gdzie:  KontererART
Kto:  Król
Bilety:  bezpłatne

KontenerART to już stały punkt na naszej weekendowej mapie Poznania. Tym razem na scenie tego urokliwego miejsca zaprezentuje się Król. A właściwie Błażej, który jest jednym z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. W piątek (14 czerwca) w Poznaniu z pewnością nie zabraknie utworów z jego najnowszego wydawnictwa Przewijanie na podglądzie.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Poznaniu!


Flirtini puszczają piosenki na NTT

Flirtini puszczają piosenki na Nocnym Targu Towarzyskim

Gdzie:  Nocny Targ Towarzyski
Kto:  Flirtini
Bilety:  bezpłatne

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Nocnego Targu Towarzyskiego! W ten weekend w Poznaniu, za Waszą dobrą zabawę odpowiadać będzie duet Flirtini! To będzie wyjątkowo taneczna noc.

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Poznaniu!


Wydarzenia w sobotę, 15 czerwca, Warszawa

Urodziny Tamy | Catz ‚n Dogz all night long!

Urodziny Tamy | Catz ‚n Dogz all night long!

Gdzie:  Tama
Kto:  Catz 'n Dogz
Bilety:  30 – 40 zł, kup na Biletomat.pl

W ten weekend w Poznaniu czeka Was wyjątkowa impreza klubowa. Swoje kolejne urodziny obchodzi Tama – obowiązkowa lokalizacja wszystkich fanów muzyki elektronicznej. W tym roku klub świętuje z najbardziej imprezowym duetem tej części Europy – Catz 'n Dogz w konwencji all night long! Ta impreza nie skończy się jednak na jednej nocy, bo kilka godzin wcześniej w Orzo wystartuje pre-party, a after tradycyjnie odbędzie się w Projekt LAB.

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Poznaniu!


Galeria Techno w Schronie

Galeria Techno w Schronie

Gdzie:  Schron
Kto:  sido, Pan Robak, Senthia, N Å T, Lukas Hert
Bilety:  25 zł

Muzyka, sztuka, światła. Wszystko to w ten weekend w Poznaniu, a dokładnie w piątkowy wieczór (14 czerwca) w Schronie. Zagrają dla Was sido, Pan Robak, Senthia, N Å T oraz Lukas Hert, zaś swoją twórczość zaprezentuje Maria Tentscher. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Poznaniu!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Ten weekend w Poznaniu zapowiada się dość klubowo i elektronicznie. Jednak nie zabraknie również bardziej delikatnych brzmień, a nawet muzyki ludowej. Koniecznie sprawdźcie, jakie mamy dla Was propozycje i… widzimy się na mieście! Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Poznań Ethno Port Poznan Festival 2019 Gdzie:  Centrum Kultury ZAMEK Kto:  Baul Meets Saz, Kapela Brodów, Odpoczno, Laboratorium Pieśni, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także