Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 czerwca, Warszawa


13 czerwca 2019

Podziel się newsem:

W Warszawie nie da się nudzić! Kolejny weekend i kolejne atrakcje. Sprawdźcie, co będzie się działo w stolicy 14, 15 i 16 czerwca!

Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Warszawa

Co Jest Grane 24 Festival 2019

Co Jest Grane 24 Festival

Gdzie: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Kto: Daria Zawiałow, Łąki Łan, Mery Spolsky, Waglewski Fisz Emade, tęskno, Mela Koteluk, Ralph Kaminski, O.S.T.R. i inni
Bilety: 90 – 120 zł

To już czwarta edycja miejskiego festiwalu Co Jest Grane 24, który odbędzie się 14 i 15 czerwca na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Na dwóch scenach zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Wśród nich: Paweł Domagała, O.S.T.R., Daria Zawiałow, Lao Che, Łąki Łan, NOVIKA, BARANOVSKi, Mery Spolsky, SMOLIK / KEV FOX, EABS, Waglewski Fisz Emade, tęskno, Rasmentalism, Mela Koteluk, Ralph Kaminski oraz Mazolewski/Porter. Podczas wydarzenia odbędą się również liczne spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci i inne atrakcje. Nie zabraknie najlepszych warszawskich knajp i foodtrucków z całej Polski!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie!


Wac Toja w Warszawie! + Goście / Koncert Premierowy TurboBoost

Wac Toja w Warszawie

Gdzie:  Porxima
Kto:  Wac Toja + goście
Bilety:  30 – 99 zł

Niedawno premierę miał drugi długogrający album rapera Wac Toja – TURBOBOOST. Czas na koncert premierowy! Już w ten weekend, a dokładnie w piątek, 14 czerwca raper zagra w warszawskiej Proximie, a towarzyszyć mu będą goście-niespodzianki.

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


H&M Loves Music: Miuosh – Kobiety. | OSTR + Jan Serce & MięthaKortez | Barbara Wrońska

H&M Loves Music: Miuosh – Kobiety. | OSTR + Jan Serce & Miętha

Gdzie: Zajezdnia autobusowa przy Redutowej 27 w Warszawie
Kto:  Miuosh, O.S.T.R., Jan Serce, Miętha, Kortez, Barbara Wrońska
Bilety:  20 zł

Kolejne dwa wydarzenia z serii H&M Loves Music już w ten weekend w Warszawie! W piątek (14 czerwca) na scenie H&M zaprezentują się dwa wyjątkowe projekty. Miuosh – Kobiety, czyli raper, orkiestra i artystki, które inspirowały jego twórczość przez wiele lat. Wszyscy razem na żywo! Ponadto będziecie świadkami showcase’u wytwórni Asfalt Records pod dowództwem O.S.T.R. Poza utworami z jego najnowszego albumu Instrukcja Obsługi Świrów usłyszycie też, jak radzą sobie młode talenty – Jan Serce i Miętha.

Sobota (15 czerwca) będzie zdecydowanie bardziej romantyczna – scenę H&M w Warszawie przejmą Kortez oraz Barbara Wrońska. Niestety bilety na ten dzień są już wyprzedane.

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 15 czerwca, Warszawa

WHERE IS MY MIND? | Kędzierski x Mr. Lex x Novika

WHERE IS MY MIND? | Kędzierski x Mr. Lex x Novika

Gdzie:  Przystań Nowa Fala
Kto:  NOVIKA i MR. LEX
Biletybezpłatne

Piotr Kędzierski zaprasza na kolejny sezon beztroskich zabaw i tańców nad Wisłą w ten weekend w Warszawie! W sobotę 15 czerwca, zagrają przyjaciele Kędziora i legendy polskiej sceny klubowej – NOVIKA i MR. LEX. Wpadajcie na klasyczny nadwiślański melanżyk!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Warszawie


Pogłos na Barce: Poważne Dziewczyny

Pogłos na Barce: Poważne Dziewczyny

Gdzie: BarKa
Kto: Poważne Dziewczyny
Bilety: bezpłatne

W sobotę (15 czerwca) w Warszawie na Barce – rezydentki Pogłosu – Poważne Dziewczyny! Lan i Alicja grają muzykę bezwstydną, do tańca, do śpiewu, do pływania, do latania, przaśną lub mniej. Czasem alternatywną, czasem techno, a czasem Bajm. Nigdy nie wiadomo. W ten weekend w Warszawie możecie spodziewać się wszystkiego!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Warszawie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W Warszawie nie da się nudzić! Kolejny weekend i kolejne atrakcje. Sprawdźcie, co będzie się działo w stolicy 14, 15 i 16 czerwca! Wydarzenia w piątek, 14 czerwca, Warszawa Co Jest Grane 24 Festival 2019 Gdzie: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Kto: Daria Zawiałow, Łąki Łan, Mery Spolsky, Waglewski Fisz Emade, tęskno, Mela Koteluk, Ralph Kaminski, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.