Weź udział w lekcji śpiewu z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Igor Herbut rozpoczyna nowy etap swojej kariery. Muzyk wraz z Elżbietą Zapendowską będzie uczył śpiewu nowych wokalistów.

Jeszcze niedawno młody Igor Herbut ze swoim zespołem LemON stali na scenie programu Must Be The Music i byli oceniani między innymi właśnie przez specjalistkę od emisji głosu – Elżbietę Zapendowską. Teraz wokalista łączy siły ze znaną trenerką śpiewu i wspólnie będą szlifować młode talenty.

Zobacz występ LemON w Must Be The Music

W ramach programu Chcę Zostać, w którym swoje lekcje rapu oferuje również O.S.T.R., Igor Herbut i Elżbieta Zapendowska będą uczyć śpiewu. Podczas pięciu godzin szkoleń online i 45 lekcji z wokalistą i trenerką kursanci będą studiować między innymi pracę nad swoim głosem, interpretację utworów, rozwój kariery oraz pracę z mikrofonem.

Zostań wokalistą z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską

25 pierwszych lekcji kursu poprowadzi Igor Herbut, który opowie o tym, co inspiruje muzyka, kształtuje jego wrażliwość, jak dbać i ćwiczyć wokal, jak radzić sobie na scenie i w czym pomaga artyście Internet. Podczas kolejnych 20 lekcji Elżbieta Zapendowska skupi się bardziej na ćwiczeniach praktycznych i technice śpiewu.

Koszt kursu artystycznego prowadzonego przez Igora Herbuta i Elżbietę Zapendowską wynosi 239 zł. Możecie go zamówić na stronie www.chcezostać.pl. Tam również znajdziecie pełną listę lekcji oferowanych przez program.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.