fot. Netflix

Nie ma serialu idealnego. Zobaczcie wpadki z planu „Wednesday”


12 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Wednesday szybko stała się wielkim hitem Netfliksa. Jak to zwykle bywa w przypadku praktycznie każdej produkcji, nie obyło się bez wpadek na planie. Streamingowy gigant podzielił się zbiorem zabawnych sytuacji z okresu zdjęciowego.

Wednesday na nowo

Wednesday jest nowym spojrzeniem na słynną rodzinę Addamsów i jak sugeruje już sam tytuł, produkcja skupia się na córce Gomeza i Morticii. Wednesday pobiera nauki w Akademii Nevermore, gdzie próbuje jednocześnie zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Wednesday zyskuje także nie tylko nowych przyjaciół, ale i wrogów. Główną rolę zagrała Jenna Ortega, znana m.in. z serii Krzyk i filmu X. W serialu wystąpili również Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman, Gwendoline Christie, Fred Armisen, Riki Lindhome czy odtwórczyni roli Wednesday w filmach z lat 90. – Christina Ricci. Netflix podzielił się kompilacją wpadek i zabawnych sytuacji, które miały miejsce na planie serialu.

Wednesday – wpadki z planu

Ogromny hit Netfliksa

Serial zadebiutował na Netfliksie 23 listopada i szybko stał się hitem platformy. Produkcja zadebiutowała jako numer jeden w aż osiemdziesięciu trzech krajach. Pobiła także rekord streamingowego giganta pod względem liczby obejrzanych godzin w pierwszym tygodniu od premiery, jeśli chodzi o seriale anglojęzyczne. Wednesday wbiła ponad 341 milionów godzin, przebijając pod tym względem czwarty sezon Stranger Things (335 milionów godzin). Z kolei już po dwóch tygodniach od premiery produkcja stała się trzecią najchętniej oglądaną w całej historii Netfliksa, mając na koncie aż ponad 752 milionów godzin. Ustępowały jej tylko seriale Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera oraz Stranger Things. Wiele wskazuje jednak na to, że Wednesday już przebiła Dahmera. Wyniki poznamy prawdopodobnie dopiero w okolicy świąt Bożego Narodzenia, kiedy minie dwadzieścia osiem dni od premiery serialu. Właśnie za taki okres liczone będą wyniki. Chociaż produkcja radzi sobie bardzo dobrze, to jeszcze nie do końca wiadomo, czy powstanie jej kolejny sezon.

Czytaj też: 7 filmów i seriali, które warto obejrzeć po Wednesday

Wednesday szybko stała się wielkim hitem Netfliksa. Jak to zwykle bywa w przypadku praktycznie każdej produkcji, nie obyło się bez wpadek na planie. Streamingowy gigant podzielił się zbiorem zabawnych sytuacji z okresu zdjęciowego. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →