kadr z serialu „Wednesday”

Taniec Wednesday wykonany… pod wodą. Jego autorką jest czterokrotna mistrzyni świata w pływaniu synchronicznym


27 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Taniec głównej bohaterki serialu Wednesday podbił media społecznościowe i sprawił, że sieć zalały filmiki z odtwarzaniem choreografii. A gdyby tak zrobić to pod wodą?

Wednesday pod wodą

Serial Wednesday okazał się wielkim hitem i jak to bywa, nie mogło zabraknąć treści viralowych, które przejęły internet. Jednym z takich virali jest układ taneczny, który Wednesday wykonała w czwartym odcinku serialu podczas szkolnej imprezy. Można było spodziewać się, że sieć szybko podłapie tę scenę, co poskutkuje odtwarzaniem tej choreografii. Niektórzy postanowili jednak podnieść poprzeczkę znacznie wyżej. Jedną z takich osób jest Kristina Makushenko, była pływaczka synchroniczna oraz artystyczna, która przez blisko czternaście lat sportowej kariery czterokrotnie zdobyła mistrzostwo świata i była dwukrotną mistrzynią Europy. Makushenko jest obecnie influencerką, która publikuje w swoich mediach społecznościowych taneczne choreografie oraz figury wykonywane pod wodą. Wednesday nie mogła jej oczywiście umknąć, czego efektem jest poniższy filmik.

Trochę mi to zajęło. Pytaliście o odtworzenie tańca Jenny Ortegi z czwartego odcinka Wednesday, no więc jest! Nagranie tego zajęło mi cztery godziny. Miałam ogromne problemy z poruszaniem się w wodzie, bo sukienka się w niej unosiła, a dodatkowo mój basen jest nieczynny do stycznia, więc musiałam przystosować inny obiekt

– napisała Makushenko.

Hit Netfliksa

Wednesday zadebiutowała na Netfliksie jako numer jeden w aż 83 krajach. Serial jest jednym z trzech (Stranger Things i Squid Game), który przebił barierę miliarda obejrzanych godzin. Jest także drugą najchętniej oglądaną produkcją anglojęzyczną w historii platformy. Obraz był także najchętniej oglądaną produkcją w pierwszym tygodniu od premiery, bijąc pod tym względem czwarty sezon Stranger Things. Nie wiadomo za wiele o drugim sezonie Wednesday, ale biorąc pod uwagę sukces, jaki odniosło pierwsze osiem odcinków, jest to tylko kwestia czasu.

Sprawdź także: Rączkę z Wednesday zagrał prawdziwy aktor. Jest nowy klip zza kulis serialu

Taniec głównej bohaterki serialu Wednesday podbił media społecznościowe i sprawił, że sieć zalały filmiki z odtwarzaniem choreografii. A gdyby tak zrobić to pod wodą? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →