fot. Netflix

Nowy zwiastun serialu „Wednesday” przedstawia wujka Festera


09 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix podzielił się nowym zwiastunem serialu Wednesday. W zapowiedzi po raz pierwszy możemy zobaczyć jednego z najbardziej ikonicznych członków rodziny Addamsa – wujka Festera.

Wednesday już wkrótce

Nowa rodzina Addamsów zadebiutuje w serialu Wednesday. Główną bohaterkę zagra Jenna Ortega, a historia skupi się na Wednesday, która została wysłana do Akademii Nevermore – szkoły dla wyrzutków. Miasteczko zostaje nawiedzone przez plagę morderstw, które mają znaczący wpływ na córkę Addamsów, próbującą rozwikłać zagadkę i powstrzymać zabójcę. Jak zapowiadają twórcy, bohaterka będzie różnić się od poprzednich wcieleń tej postaci. Wednesday nie będzie już posępną, małą dziewczynką, ale nastolatką, która jest bardziej niezależna. Jak mówi Alfred Gough, jeden z twórców serialu, produkcja mocno skupi się na relacji Wednesday z jej matką Morticią, którą zagra Catherine Zeta-Jones. Rodzina Addamsów to oczywiście również Gomez, w którego wcieli się Luis Guzman oraz Pugsley, którego zagra Isaac Ordonez. Netflix trzymał w tajemnicy to, kto zagra wujka Festera, ale z nowym zwiastunem wszystko stało się jasne. Wcieli się w niego Fred Armisen. W zapowiedzi możemy także zobaczyć Christinę Ricci, która zagrała Wednesday w filmach z lat dziewięćdziesiątych. Serial zadebiutuje na Netflixie 23 listopada.

Wednesday – oficjalny zwiastun

Tim Burton na pokładzie

W projekt zaangażowany jest Tim Burton, który wyreżyserował cztery z ośmiu odcinków i jest również producentem wykonawczym serialu. Burton wyznaczył także ogólny kierunek serialu.

Tim chciał, żeby serial przypominał bardziej to, co stworzył Charles Addams. Żeby Gomez był niższy od Morticii. Jest on [Gomez] niesamowicie czarujący i romantyczny. Ma wszystko to, co miały poprzednie wersje tej postaci, ale wprowadza również coś nowego. Było to bardzo ważne dla serialu jako całości: aby nie wydawało się, że jest on remakiem lub rebootem. Diagram Venna ma tu swoje zastosowanie. Coś było już wcześniej, ale jest jednocześnie niezależnym, nowym tworem. Serial nie próbuje być filmami albo serialem z lat 60. Było to bardzo ważne zarówno dla nas, jak i dla Tima

– mówią twórcy.

Netflix podzielił się nowym zwiastunem serialu Wednesday. W zapowiedzi po raz pierwszy możemy zobaczyć jednego z najbardziej ikonicznych członków rodziny Addamsa – wujka Festera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →