Vito Bambino i Natalia Szroeder łączą siły w utworze „Oddaj”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Oddaj, to poruszająca ballada, będąca kolejnym singlem zapowiadającym solowy album Vito Bambino. Artysta zaprosił do utworu Natalię Szroeder.

Premiera solowego albumu Vito Bambino już niedługo!

Solowy album Vito Bambino nadchodzi coraz większymi krokami. Lider i wokalista zespołu Bitamina właśnie przedstawił trzeci singiel zapowiadający to wydawnictwo. Po dobrze przyjętych utworach Bunkrów nie ma oraz Rampage, czas na Oddaj.

Vito Bambino o nowym singlu: „Żegnam się z pewnym etapem”

Podobnie jak w przypadku poprzednich singlów Vito, Oddaj to kolejny, niebanalny kawałek, poruszający istotne, życiowe wartości, choć w warstwie lirycznej nie brakuje charakterystycznej dla Bambino zabawy słowem i slangiem, a zaskakującym elementem jest musicalowy wręcz klimat utworu. Tym razem artysta opowiada o zamykaniu pewnych etapów z przeszłości.

Jak posprzątać w sobie? Jak uporządkować swoje emocje? Jak ruszyć do przodu skoro cały czas trzyma nas w przeszłości niewidzialna kotwica. Należy bowiem zacząć od początku… tam gdzie boli najbardziej. Oddaj to utwór w którym żegnam się, już po raz ostatni, z pewnym etapem. Bez pretensji i urazy.

Dodatkową niespodzianką jest fakt, że w Oddaj, obok Vito słyszymy również wokalistkę Natalię Szroeder. Czy udała im się ta niespodziewana współpraca? Zdradzimy tylko, że klimat jest naprawdę poruszający. Sprawdźcie sami!

Vito Bambino ft. Natalia Szroeder – Oddaj, posłuchaj

Vito Bambino – Poczekalnia, preorder

Debiutancki solowy album Vito Bambino ukaże się już 25 września, nakładem kultowej wytwórni Def Jam Recordings. Preorder możecie zamawiać już teraz, tutaj. Nie przegapcie tej premiery!

Vito Bambino wydaje solowy album "Poczekalnia"

Zdjęcie główne: fot. Adam Burakowski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.