@yungssebv

urboishawty z pierwszym singlem w Gaja Hornby Records


25 listopada 2021

Podziel się newsem:

urboishawty został pierwszym artystą w nowej wytwórni Margaret i KaCeZeta – Gaja Hornby Records. Sprawdź singiel KOCHA.

urboishawty pierwszym reprezentantem Gaja Hornby Records

Kojarzony do tej pory z działania pod własnym szyldem distressed therapy, urboishawty dołącza do wytwórni Gaja Hornby Records. Wraz z jej założycielami Margaret oraz KaCeZetem prezentuje singiel KOCHA, będący pierwszym utworem spod skrzydeł wytwórni. urboishawty do tej pory nie wydał jeszcze projektu, choć obserwujący uważnie scenę hip hopową, mogą kojarzyć go ze wspólnych utworów z BTK, Aleshenem czy Yung Adiszem. Można więc spodziewać się, że debiutancki album urboishawty’ego wydany zostanie nakładem Gaja Hornby Records.

urboishawty, Margaret – KOCHA (prod. Kacezet)

To pierwsze kroki wytwórni założonej przez Margaret i KaCeZeta we współpracy z Sony Music Polska. W pierwszym filmie tłumaczącym działanie Gaja Hornby Records poinformowali o zakontraktowaniu już dwóch artystów. Wszystko wskazuje, że jednym z nich jest urboishawty, ksywka drugiego wykonawcy pozostaje, póki co, owiana tajemnicą. Powstała również aplikacja mobilna, poprzez którą inni artyści mogą się zgłaszać w przypadku zainteresowania współpracą z Gaja Hornby Records. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej dotyczącej powstania wytwórni:

Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to „artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy – zarówno muzyczny, jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego.

urboishawty został pierwszym artystą w nowej wytwórni Margaret i KaCeZeta – Gaja Hornby Records. Sprawdź singiel KOCHA. urboishawty pierwszym reprezentantem Gaja Hornby Records Kojarzony do tej pory z działania pod własnym szyldem distressed therapy, urboishawty dołącza do wytwórni Gaja Hornby Records. Wraz z jej założycielami Margaret oraz KaCeZetem prezentuje singiel KOCHA, będący pierwszym utworem spod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →