TikTok / kadr z „Toy Story 2”

Sprawdził, co dzieje się z walizką na lotnisku. Jest jak w „Toy Story 2


15 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Mężczyzna podłączył do swojej walizki kamerę, żeby sprawdzić, jak wygląda jej transport do samolotu na lotnisku. Film łudząco przypomina kluczowy moment fabuły Toy Story 2.

Co dzieje się z walizką na lotnisku?

Użytkownik TikToka Thomas Miller postanowił sprawdzić coś, nad czym z pewnością zastanawia się wielu podróżników. Co dzieje się z walizką, która zostaje wciągnięta na lotniskową taśmę? Mężczyzna postanowił „ujawnić sekret”. Przymocował do swojego bagażu niewielką kamerę, którą zarejestrował obraz podczas przemieszczania się walizki od momentu jej zdania do odlotu.

Na początku walizka została umieszczona na przenośniku taśmowym, który przenosił ją przez niedostępne dla osób spoza obsługi strefy lotniska. W trakcie podróży przenosiła się z taśmy na taśmę, a sam koniec została włożona przez jednego z pracowników do bagażnika samolotu, obok stosu innych walizek. Właściwie – jest do dokładnie to, czego moglibyśmy się spodziewać po takiej usłudze, jednak rzadko można zobaczyć proces, którego podczas podróżowania nie widzimy. Tiktok przypomina również animację Toy Story 2.

@thomasmiller719 #foryou #foryoupageofficiall #foryoupage #fypシ゚viral ♬ Daylight – David Kushner

Scena jak w Toy Story 2

„Czy tak kręcono Toy Story 2?” – zapytał jeden z komentujących nagranie. Zauważył, że film bardzo przypomina jedną ze scen w bajce Pixara. „Dlaczego spodziewałem się zobaczyć Woody’ego?” – napisał inny.

Internauci mają dobre oko – nagranie Thomasa wygląda bardzo podobnie do jednej z finałowych scen filmu animowanego, w której kowboj Woody i jego przyjaciele starają się uratować Jessie od niechcianego lotu. Przypomnijcie sobie, jak to wyglądało!

Mężczyzna podłączył do swojej walizki kamerę, żeby sprawdzić, jak wygląda jej transport do samolotu na lotnisku. Film łudząco przypomina kluczowy moment fabuły Toy Story 2. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →