TOP 5: koncerty w grudniu 2019, których nie możesz przegapić


27 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Myślisz już nad świątecznymi prezentami, ale wciąż nie masz na nie pomysłu? Zabierzcie kogoś na koncert! Oto te najciekawsze, które czekają Was w grudniu!

The Dumplings – trasa Przykro Mi

the dumplings koncerty

The Dumplings w Szczecinie

Kiedy: 15 grudnia
Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Bilety: 70 zł, kup na Biletomat.pl

The Dumplings w Poznaniu

Kiedy: 18 grudnia
Gdzie: Tama
Bilety: 70 – 75 zł, kup na Biletomat.pl

Na tych koncertach nie może Was zabraknąć! Dlaczego? Ponieważ zespół The Dumplings robi sobie przerwę, a to ich ostatnie, pożegnalne koncerty. Co prawda Kuba Karaś szykuje już kolejny projekt, w którym połączy siły z Piotrem Roguckim, jednak w duecie z Justyną Święs przez jakiś czas z pewnością go nie usłyszymy. Zapraszamy zatem na koncerty w Szczecinie, 15 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji oraz w Poznaniu, 18 grudnia w Tamie. Niech Wam potem nie będzie przykro, że przegapiliście!


Daria Zawiałow – Helsinki Tour vol2 w Katowicach

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

Kiedy: 1 grudnia
Gdzie: MCK
Bilety: 80 zł, kup na Biletomat.pl

Daria Zawiałow podbija polskie sceny muzyczne swoją muzyczną energią wprost z Helsinek. Właśnie wystartowała druga część trasy promującej ten drugi, cieszący się sporym sukcesem album wokalistki. W ramach Helsinki Tour vol2 Daria z zespołem ponownie odwiedzi Katowice. Tym razem jednak zagra w MCK i to już 1 grudnia! Śpieszcie się po bilety i nie przegapcie tego koncertu – na scenie u Darii jest naprawdę ogień!


Tęskno – Między Nami

tęskno trasa koncertowa

Tęskno w Gdańsku

Kiedy: 1 grudnia
Gdzie: Drizzly Grizzly
Bilety: 45 zł, kup na Biletomat.pl

Tęskno w Krakowie

Kiedy: 8 grudnia
Gdzie: Klub Studencki Żaczek
Bilety: 45 zł, kup na Biletomat.pl

W jesienno-zimową trasę wyrusza także Tęskno. Jednak już nie jako duet, a jako projekt Asi Longić z zespołem. Jak kompozycje z albumu mi wypadną na żywo w nowym składzie? Przekonajcie się podczas nadchodzących koncertów w Gdańsku i Krakowie. Dodatkowo spodziewajcie się nowości, chociażby w postaci ostatniego singla Między Nami. Kto wie… Może jeszcze czegoś! :)


Mery Spolsky – Bigotka Tour w Warszawie

https://www.biletomat.pl/pop-rock/mery-spolsky-warszawa-8526/?ckc=rt

Kiedy: 4 grudnia
Gdzie: Stodoła
Bilety: 40 – 45 zł, kup na Biletomat.pl

Auu! Już 4 grudnia warszawską Stodołę przejmie niepokorna i bezkompromisowa Mery Spolsky. Tym razem będzie jednak bardzo grzecznie, gdyż artystka chce Wam zaprezentować swój osobisty Dekalog Spolsky. Mimo to jesteśmy pewni, że w tym anturażu pojawi się również spora dawka szaleństwa. Przekonajcie się sami!


SMOLIK // KEV FOX – The All Saints Tour w Poznaniu

smolik kev fox w Poznaniu

Kiedy: 11 grudnia
Gdzie: Tama
Bilety: 85 – 110 zł, kup na Biletomat.pl

Nasza ostatnia propozycja jest nie mniej wyjątkowa. To Smolik i Kev Fox, którzy 11 grudnia wystąpią w Poznaniu. Nie będzie to jednak zwyczajny koncert, gdyż to jeden z tych, którym artyści żegnają swój dotychczasowy materiał, po czym zamierzają zamknąć się w studiu i skupić na tworzeniu nowych piosenek. Jeśli zatem brytyjsko-brzmiące, charyzmatyczne, rockowe granie jest Wam bliskie – musicie być tego wieczoru w Tamie!


Idę w Tango

Więcej koncertów na grudzień i nie tylko znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.