Tęskno singlem „Między nami” zapowiada nową płytę i trasę koncertową


08 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowy singiel Tęskno - Między nami to pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu, który ukaże się w przyszłym roku. A już jesienią rusza klubowa trasa koncertowa. Sprawdźcie szczegóły.

Do niedawna Tęskno tworzyły dwie artystki – Joanna Longić i Hania Rani. Pod koniec ubiegłego roku ukazała się ich debiutancka płyta Mi. Zagrały także na największych festiwalach polskich i zagranicznych.

Kilka dni temu dziewczyny na swoim profilu na Facebooku ogłosiły, że Hania żegna się z zespołem. Wokalistka i kompozytorka wydała niedawno swój solowy album i obecnie intensywnie koncertuje, co nie pozwala jej w pełni zaangażować się w dwa projekty. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Obecnie Tęskno to solowy projekt Joanny Longić. Artystka zapowiedziała już, że w przyszłym roku ukaże się jej nowa płyta. Dziś do sieci trafił pierwszy singiel – Między nami.

Utwór „Między nami” opowiada o momencie, kiedy zdroworozsądkowe podejście do sytuacji, w której się znaleźliśmy nie przynosi oczekiwanego rozwiązania i ulgi. Dlatego najlepsze co możemy dla siebie zrobić, to skupić na tym co jest dobrego tu i teraz. Na tym, co jest dobrego „między nami. Zależało mi na stworzeniu atmosfery intymnej rozmowy, w której niemalże szeptem możemy powiedzieć bliskiej osobie co jest dla nas ważne i czego naprawdę nam potrzeba. „Między nami” rozpisałam na kwintet smyczkowy, fortepian i głos. Do współpracy przy postprodukcji zaprosiłam Piotra Wieczorka odpowiedzialnego za brzmienie debiutanckiej płyty Tęskno „Mi” .

Tęskno – Między nami, posłuchaj singla

Tęskno – trasa koncertowa 2019

Jesienią Tęskno będzie można zobaczyć na czterech klubowych koncertach w największych polskich miastach. Rozpiska występów prezentuje się następująco:

28.11. – Poznań, Próżność
29.11. – Wrocław, Impart
01.12. – Gdańsk, Dizzly Grizzly
08.12. – Kraków, Klub Studencki Żaczek
11.12. – Warszawa, Studio S1

Tęskno – bilety na koncerty

Bilety na koncerty w Poznaniu, Gdańsku i Krakowie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

tęskno trasa koncertowa

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.