Tomasz Kot w kolejnej międzynarodowej produkcji. Zobaczcie zwiastun filmu „A Perfect Enemy”


12 października 2020

Podziel się newsem:

Po roli w nominowanej do Oscara Zimnej Wojnie, Tomasz Kot coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach. Zobaczcie zwiastun filmu A Perfect Enemy, w którym aktor wciela się w jedną z głównych ról.

Reklama

Tomasz Kot zasłużył się polskiemu kinu rolami w takich filmach jak Skazany na bluesa, w którym wcielił się w lidera grupy Dżem – Ryszarda Riedla, Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć, czy Bogowie, gdzie zagrał słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religę. Jednak dopiero dzięki roli w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego, gdzie wystąpił u boku Joanny Kulig, dał się poznać również poza granicami Polski.

Od tego czasu aktora coraz częściej można zobaczyć w zagranicznych produkcjach. W ubiegłym roku Kot, wraz Zofią Wichłacz i Agatą Kuleszą zagrał w serialu World on Fire, który pojawił się na antenie BBC One oraz dołączył także do obsady thrillera Warning Agaty Alexander. Aktor wystąpił także w wizualizacjach zespołu The Chemical Brothers podczas festiwalu Glastonbury. Teraz do tej listy dołączyła kolejna pozycja.

Tomasz Kot w nowym zagranicznym filmie – A Perfect Enemy

Tomasz Kot zagrał jedną z głównych ról w międzynarodowym filmie A Perfect Enemy, w którym wcieli się w Jeremiasza Angusta, znanego i cenionego architekta, który czekając na samolot w poczekalni paryskiego lotniska, mężczyzna spotyka gadatliwą Texel Textor (w rej roli Athena Strates), która sprawia, że bohater nie trafia na pokład.

Produkcja w reżyserii Kike Maíllo powstała na podstawie bestsellerowej powieści psychologicznej Kosmetyka wroga autorstwa Amélie Nothomb.

W świecie, w którym nieustannie obnażamy samych siebie, chciałam opowiedzieć o potworach trzymanych w szafie. O grzechach, które staramy się ukryć przed innymi i sobą. O wadach zamiatanych pod dywan w nadziei, że nikt inny nie będzie w stanie ich odkryć

reżyserka filmu Kike Maíllo

A Perfect Enemy – zobaczcie zwiastun filmu

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Po roli w nominowanej do Oscara Zimnej Wojnie, Tomasz Kot coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach. Zobaczcie zwiastun filmu A Perfect Enemy, w którym aktor wciela się w jedną z głównych ról. Tomasz Kot zasłużył się polskiemu kinu rolami w takich filmach jak Skazany na bluesa, w którym wcielił się w lidera grupy Dżem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.