Kevin Mazur/Getty Images for iHeartMedia

The Weeknd zagra zamiast Kanyego Westa na Coachelli?


05 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Jednym z headlinerów tegorocznej Coachelli obok Harry’ego Stylesa i Billie Eilish był dotychczas Kanye West. Różne źródła podają, że zamiast niego na festiwalu może wystąpić The Weeknd.

The Weeknd zamiast Kanyego Westa na słynnym festiwalu? To możliwe

Niedawno oficjalnie ogłoszono, że Kanye wypada z festiwalu Coachella zaledwie dwa tygodnie przed planowanym występem. Nie znamy dokładnie powodów. Decyzja została podana do publicznej wiadomości wraz z informacją, że West „znika na jakiś czas, by zasięgnąć pomocy”. Magazyn Page Six podaje, że zamiast niego do grona artystów, którzy zagrają na Coachelli może dołączyć Abel Tesfaye.

Autor hitu Blinding Lights, który był headlinerem eventu w 2018 obok takich artystów jak Beyonce czy Eminem, przygotowuje się właśnie do swojej trasy koncertowej o nazwie After Hours Til Dawn, która ma się rozpocząć 8 lipca. Gościem specjalnym będzie Doja Cat.

Kanye West na pewno nie zagra na Coachelli. Nie bierze udziału w próbach ani w produkcji tego wydarzenia. Teraz jest niemożliwe, by nadrobił wszystkie zaległości. Spodziewajcie się, że zastąpi go The Weeknd.

– podaje anonimowe źródło

The Weeknd nie odniósł się do powyższych doniesień, ale był aktywny na Twitterze w ostatnim czasie, gdzie teasował premierę teledysku do kawałka Out of Time oraz możliwą zmianę swojego pseudonimu.

Czekamy na oficjalne stanowisko organizatorów Coachelli w tej sprawie. Festiwal powraca do Kalifornii po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią. Odbędzie się 15 i 17 kwietnia oraz 22 i 24 kwietnia.

Przeczytaj także: The Weeknd chciałby „wyciągnąć YE” i zmienić swoje imię na ABEL

The Weeknd
The Weeknd, fot. Kevin C. Cox/Getty Images

Przeczytaj także: Gryffin i OneRepublic łączą siły w tanecznym utworze You Were Loved

Jednym z headlinerów tegorocznej Coachelli obok Harry’ego Stylesa i Billie Eilish był dotychczas Kanye West. Różne źródła podają, że zamiast niego na festiwalu może wystąpić The Weeknd. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →