fot. materiały prasowe

To już 10 lat The Vamps! A jaki jest najlepszy sposób na świętowanie, jak nie koncert w Warszawie?


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

The Vamps świętują w tym roku swoje dziesiąte urodziny! Z tej okazji Brytyjczycy pojadą w trasę koncertową. Odwiedzą także Polskę.

Dziesięć lat minęło jak jeden dzień

W listopadzie minęło już dziesięć lat, od kiedy James McVey, Bradley Simpson, Tristan Evans oraz Connor Ball sformowali boysband The Vamps. Wydawać by się mogło, że wcale tak dużo czasu nie minęło, a jednak… Brytyjczycy podbijają serca słuchaczy od dekady. Przez ten czas zdążyli wydać cztery krążki (jeden z nich ukazał się w dwóch częściach) czy zagrać koncerty z Taylor Swift i Seleną Gomez. Grupa zebrała spore grono fanów, dzięki czemu jej występy cieszą się popularnością i zapewne tak samo będzie w tym przypadku. Również na koncercie w Polsce. Brytyjczycy zdążyli już na obecnej trasie wyprzedać dwa koncerty w Manchesterze oraz występy w Brighton, Cardiff, Nottingham i Amsterdamie.

The Vamps w Polsce

The Vamps występowali w naszym kraju już czterokrotnie. Brytyjczycy przyjeżdżali do Polski kolejno w 2016, 2017, 2018 i 2019 roku. Trzeba przyznać, że statystyki te prezentują się imponująco, a kolejna okazja, aby posłuchać zespołu na żywo, będzie miała miejsce w 2023 roku. Panowie wystąpią 27 marca w Warszawie. Koncert odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym, w hali EXPO XXI. Fani z pewnością będą mieć okazję, aby usłyszeć przekrojowy materiał z czterech płyt grupy i zapewne nie zabraknie największych hitów The Vamps, takich jak Oh Cecilia (Breaking My Heart), All Night, Somebody To You, Wild Heart czy wreszcie Can We Dance. A skoro zespół obchodzi urodziny, to można sprawić im idealny prezent i zjawić się na ich występie! Bilety na warszawski koncert zespołu są dostępne na stronie Biletomat.pl.

The Vamps – Can We Dance

The Vamps świętują w tym roku swoje dziesiąte urodziny! Z tej okazji Brytyjczycy pojadą w trasę koncertową. Odwiedzą także Polskę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

The Vamps | 27 marca 2023 roku | Warszawa, EXPO XXI

Biletomat.pl
189 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →