fot. kadr z teledysku „Out Of Time"

The Weeknd zdradza fragment nowego utworu, który pojawi się w nadchodzącym filmie „Avatar: Istota wody”


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

The Weeknd napisał piosenkę do nadchodzącego sequela filmu Avatar. Wokalista podzielił się jej fragmentem za pośrednictwem Twittera.

Wszystko albo nic

Nadchodzący film Jamesa Camerona Avatar: Istota wody – jest niewątpliwe najbardziej wyczekiwaną produkcją tego roku. Prawie 13 lat po debiutującym 10 grudnia 2009 roku oryginalnym Avatarze jego sequel może stać się jednym z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów, tym samym potwierdzając swój fenomen. Oczywiście może również okazać się klapą i jeśli taki scenariusz spotka nadchodzącą produkcję reżyserowaną przez Kanadyjczyka, to niestety pogrzebie on szansę na dalsze, planowane odsłony franczyzy. By jednak tak się nie stało, kampania promocyjna filmu planowana jest z wielkim rozmachem. Swoją pomocą dłoń wyciągnie także The Weeknd, który już 16 grudnia (dzień premiery produkcji) zaprezentuje nam utwór promujący nadchodzący film.

Przeczytaj także: Avatar: Istota wody musi stać się jednym z najlepiej zarabiających filmów w historii, jeśli ma się zwrócić

„Avatar: Istota wody” musi stać się jednym z najlepiej zarabiających filmów w historii, jeśli ma się spłacić
fot. materiały prasowe

Muzyk podzielił się nadchodzącym projektem za pośrednictwem Twittera. To właśnie tam The Weeknd retweetował post z konta filmu Avatar, potwierdzając stworzenie nowego utworu. Jego 12-sekundową zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

Nadchodzące dzieło Camerona będzie jednym z najdroższych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Według ekspertów budżet produkcji oscyluje w okolicach 350 do 400 milionów dolarów. Tym samym, jeśli film miałaby okazać się propozycją dochodową, a także pozwalającą na tworzenie kolejnych filmów, musi przebić wspomniane widełki o naprawdę porządną kwotę. Już niedługo dowiemy się więc, czy Avatar to wciąż hit, czy może jednak udany jednostrzałowiec.

The Weeknd przyjedzie do Polski

The Weeknd powraca z trasą koncertową po Europie i Ameryce Łacińskiej. Noszący nazwę After Hours Til Dawn Tour odwiedzi największe stadiony naszego kontynentu. Polska publiczność będzie miała okazję posłuchać Abla na żywo w Warszawie na PGE Narodowy już 9 sierpnia 2023 roku. Artysta wystąpi u nas po raz pierwszy, po początkowo planowanym występie 7 listopada 2022 roku w Krakowie, który nie odbył się z powodu pandemii.

The Weeknd
fot. materiały prasowe

The Weeknd napisał piosenkę do nadchodzącego sequela filmu Avatar. Wokalista podzielił się jej fragmentem za pośrednictwem Twittera. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wszystko albo […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →