New Hope Club wystąpi w Polsce


09 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Młody brytyjski zespół w czerwcu zagra w Warszawie. Sprawdź szczegóły.

New Hope Club, czyli Reece Bibby, Blake Richardson i George Smith, to młodziutki, powstały w 2015 roku, zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii.

Ich pierwszym nagraniem, które opublikowali na Youtube, był cover utworu Wake Up – The Vamps. W późniejszym czasie kariera New Hope Club zaczęła być coraz bardziej związana właśnie z tym zespołem. Dwie EP-ki, które wypuścili zostały wydane nakładem wytwórni Steady Records, której założycielami są właśnie muzycy z The Vamps.

Muzycy na swoim kanale na YouTube regularnie publikują covery popularnych piosenek. Na swoim koncie mają do tej pory jedynie dwa mini-albumy. Ich debiutancka EP-ka – Welcome to the Club miała premierę w 2017 roku, rok później ukazała się jej kontynuacja – Welcome to the Club Pt. 2.

Na rozkwit ich kariery wpływ miało również to, że grupa występowała jako support podczas dwóch tras koncertowych The Vamps. Dodatkowo jeden z ich utworów pojawił się na ścieżce dźwiękowej animowanego filmu – Early Man.

Polski koncert zespołu odbędzie się 29 czerwca w warszawskiej Proximie. Sprzedaż biletów rusza już 10 maja. Wejściówki możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.