The Vamps – brytyjski zespół wraca do Polski! Mamy bilety

Obserwuj nas na instagramie:

Po wyprzedanym koncercie w maju 2018 roku, The Vamps wracają do naszego kraju. Koncert odbędzie się 24 października na warszawskim Torwarze. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

The Vamps to brytyjski zespół, w którego skład wchodzi czterech młodych muzyków: Brad Simpson (wokal), James McVey (gitara), Connor Ball (bas) i Tristan Evans (perkusja).

Zaczynali wrzucając filmiki na YouTube, na których grali covery znanych utworów, dzięki czemu udało im się zdobyć grono fanów. Pierwszym autorskim utworem, który opublikowali był Wildheart, który ukazał się w 2013 roku.

Grupa ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Night & Day ukazał się w 2017 roku. Ich najnowsze wydawnictwo to natomiast EP-ka Misising You, na której znalazły się cztery utwory.

The Vamps koncerty

Na początku swojej kariery supportowali m.in. zespół McFly czy Selenę Gomez. Teraz grają już jako główne gwiazdy. Ich koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wyprzedają się w ciągu kilku godzin. Nie inaczej było w przypadku ubiegłorocznego koncertu, który muzycy zagrali w Polsce, w warszawskiej Progresji.

The Vamps w Polsce – bilety

W tym roku zespół ponownie pojawi się w naszym kraju. 24 października zagrają w Warszawie na Torwarze. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na to wydarzenie. Ceny rozpoczynają się od 129 PLN i znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Po wyprzedanym koncercie w maju 2018 roku, The Vamps wracają do naszego kraju. Koncert odbędzie się 24 października na warszawskim Torwarze. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów. The Vamps to brytyjski zespół, w którego skład wchodzi czterech młodych muzyków: Brad Simpson (wokal), James McVey (gitara), Connor Ball (bas) i Tristan Evans (perkusja). Zobacz także Posłuchajcie tych 7 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →