TOP 10 – najlepsze covery utworu “Shallow”

Obserwuj nas na instagramie:

Słyszeliście już utwór Shallow w wykonaniu Dawida Kwiatkowskiego i Maryli Rodowicz? Postanowiliśmy przekopać YouTube w poszukiwaniu coverów i parodii oscarowego hitu, których w przeciwieństwie do tego, miło się słucha. Enjoy!

Allie Sherlock

Allie ma ponad milion subskrypcji na YouTube, gdzie wrzuca nagrania swoich występów ulicznych. Wykonanie utworu Shallow jest obecnie jej najpopularniejszym filmem.

Kelly Clarkson

Wokalistka wykonała ten utwór podczas jednego z koncertów w ramach trasy A Minute And A Glass Of Wine.

Alyssa Shouse

Youtuberka, która regularnie wrzuca filmiki z coverami, do wspólnego wykonania tej piosenki przekonała swojego narzeczonego.

Lewis Capaldi

Szkocki muzyk wykonał ten utwór podczas swojego występu w BBC Radio 1.

Alicia Keys

Nie mogło zabraknąć także parodii w wykonaniu Alicii Keys, która pojawiła się w programie Jamesa Corden. Parodia dotyczy prowadzenia przez wokalistkę gali rozdania nagród Grammy.

Nerdist

Ta parodia przenosi nas do odległej galaktyki, ze świata Gwiezdnych Wojen.

New Hope Club

Również zespół znany z supportów przed koncertami zespołu The Vamps pokusił się o nagranie swojej wersji oscarowego hitu.

Brooklyn Duo

Sprawdźcie też wykonanie instrumentalne, bez wokali.

Natalia Piotrowska & Jarek Kozielski

Ok, żeby nie było, że skupiliśmy się wyłącznie na zagranicznych wykonach, znaleźliśmy też ładny cover w wykonaniu Polaków.

Cimorelli

Na koniec Shallow w wykonaniu sześciu sióstr Cimorelli.

Macie swoje ulubione covery czy wolicie jednak oryginał w wykonaniu Lady Gagi i Bradley’a Coopera?

Słyszeliście już utwór Shallow w wykonaniu Dawida Kwiatkowskiego i Maryli Rodowicz? Postanowiliśmy przekopać YouTube w poszukiwaniu coverów i parodii oscarowego hitu, których w przeciwieństwie do tego, miło się słucha. Enjoy! Allie Sherlock Allie ma ponad milion subskrypcji na YouTube, gdzie wrzuca nagrania swoich występów ulicznych. Wykonanie utworu Shallow jest obecnie jej najpopularniejszym filmem. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →