fot. Warner Bros.

„The Penguin” nabiera kształtów. Do obsady dołącza gwiazda „Palm Springs”


31 października 2022

Podziel się newsem:

HBO Max pracuje obecnie nad kilkoma projektami z uniwersum The Batman. Jednym z nich jest The Penguin. Właśnie poinformowano o pierwszej aktorce, która dołączyła do Colina Farrella w obsadzie serialu.

The Penguin: kto dołączy do Colina Farrella?

Jak donosi serwis Variety, obsada serialu The Penguin, który ukaże się na HBO Max, oficjalnie się powiększyła. Do Colina Farrella dołączyła Cristin Milioti, znana m.in. z Black Mirror, Palm Springs czy roli Teresy Petrillo w Wilku z Wall Street.

Zobacz: Colin Farrell zdradził szczegóły serialu o Pingwinie. Aktor zachwala scenariusz

37-letnia aktorka wcieli się w postać Sofii Falcone, córki Carmine’a Falcone’a, szefa mafii w Gotham, którego odegrał John Turturro w The Batman. Milioti będzie drugą aktorką, która pojawi się w roli Sofii. Po raz pierwszy jej postać zinterpretowała Crystal Reed w serialu Gotham.

The Penguin rozpocznie się niedługo po The Batman

Scenarzystką, showrunnerką i producentką serialu jest Lauren LeFranc. Dwa tygodnie temu ujawniono, że akcję serialu osadzono około tygodnia po wydarzeniach, które pokazano w filmie Matta Reevesa.

Przeczytaj także: Joker w The Batman miał mieć dłuższy występ. Opublikowano scenę z Barrym Keoghanem

Colin Farrell przyznał, że czytał już scenariusz i jest pozytywnie nastawiony. Zdradził, że Gotham nadal będzie podtopione, a główny bohater będzie przeszukiwał gabinet Falcone’a.

HBO ma kilka projektów związanych z uniwersum The Batman

Oprócz serii o Pingwinie na HBO Max ukażą się jeszcze dwa spin-offy. Jeden z nich opowie o policji w Gotham, a drugi osadzono w Arkham Asylum. W zeszłym tygodniu na łamach Variety pojawiła się informacja, że scenarzystą drugiej z produkcji jest Antonio Campos.

HBO Max pracuje obecnie nad kilkoma projektami z uniwersum The Batman. Jednym z nich jest The Penguin. Właśnie poinformowano o pierwszej aktorce, która dołączyła do Colina Farrella w obsadzie serialu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →