„The French Dispatch” – nowy zwiastun filmu Wesa Andersona


27 września 2021

Podziel się newsem:

Premiera filmu The French Dispatch odbędzie się już za niecały miesiąc, a w Internecie ukazał się nowy zwiastun filmu w reżyserii Wesa Andersona.

Nowy Wes to święto

Od dawna wyczekiwany The French Dispatch już za moment pojawi się na kinowych ekranach, jednak może stoczyć dosyć ciężki bój z Diuną, której premiera będzie miała miejsce tego samego dnia. Zainteresowani widzowie na ten film i tak pójdą, a patrząc na gwiazdorską obsadę nowego obrazu Wesa Andersona, można tylko złapać się za głowę i powiedzieć „wow, szacun”. Sam reżyser ma wielu fanów także i w Polsce. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, bo jego styl jest niepowtarzalny, wciągający, cieszy oko i mocno się wyróżnia – nie tylko pod względem estetycznym, ale także scenariuszowym oraz narracyjnym i tym, jak reżyser buduje świat w swoich filmach. The French Dispatch będzie już dziesiątym obrazem w filmografii Andersona.

Sprawdź także: Timothée Chalamet i Frances McDormand w klipie z The French Dispatch Wesa Andersona

Ostatni numer

The French Dispatch przedstawi historie pochodzące z amerykańskiej gazety publikowanej w małym francuskim miasteczku, której redakcja przygotowuje się do wydania ostatniego numeru. Całość składa się z trzech osobnych linii fabularnych, które łączy papierowe wydawnictwo. Film inspirowany jest także tygodnikiem The New Yorker, którego Anderson jest fanem i niektóre z historii, które się w nim ukazały, znajdą swoje odzwierciedlenie w The French Dispatch.

„The French Dispatch” - nowy zwiastun filmu Wesa Andersona
The French Dispatch – plakat filmu

W filmie wystąpią Tilda Swinton, Frances McDormand, Edward Norton, Jeffrey Wright, Benicio del Toro, Adrien Brody, Léa Seydoux, Timothée Chalamet, Steve Park, Owen Wilson, Jason Schwartzman, Liev Schreiber, Saoirse Ronan, Willem Dafoe, Elizabeth Moss, Christoph Waltz, Mathieu Amalric, Cécile de France i Bill Murray.

Premiera odbędzie się 22 października, jednak polscy widzowie poczekają na film miesiąc dłużej, bo do 19 listopada. W oczekiwaniu na produkcję, można nacieszyć się nowym zwiastunem. Oglądając tę zajawkę, jednego można być pewnym: nowy film Wesa Andersona trzeba zobaczyć w kinie.

The French Dispatch, zobacz zwiastun

Premiera filmu The French Dispatch odbędzie się już za niecały miesiąc, a w Internecie ukazał się nowy zwiastun filmu w reżyserii Wesa Andersona. Nowy Wes to święto Od dawna wyczekiwany The French Dispatch już za moment pojawi się na kinowych ekranach, jednak może stoczyć dosyć ciężki bój z Diuną, której premiera będzie miała miejsce tego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →