kadr z filmu „Kurier Francuski z Liberty Kansas Evening Sun”

Znamy nowe szczegóły dotyczące nadchodzącego filmu Wesa Andersona


07 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Poznaliśmy kolejne informacje dotyczące nadchodzącego filmu Wesa Andersona, Asteroid City. Obsada robi ogromne wrażenie, ale jest też data premiery!

„Poetycka medytacja nad sensem życia”

Wes Anderson jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej intrygujących reżyserów ostatnich lat. Fani kochają go z powodu jego podejścia do kwestii wizualnej, ale także ze względu na to, jak odważnie i sprawnie korzysta z groteski jako formy wyrazu. Właśnie poznaliśmy kolejne szczegóły jego nadchodzącego filmu i trzeba przyznać, że zapowiedzi robią niesamowite wrażenie. Asteroid City ma być, zgodnie z opisem, „poetycką medytacją nad sensem życia”. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w 2021 roku w Chinchón, mieście oddalonym 50 kilometrów od Madrytu. Wiadomo też, kto znalazł się w obsadzie filmu i kiedy trafi na ekrany.

Kadr z nowego filmu Wesa Andersona

Gwiazdorska obsady i data premiery

Asteroid City trafi na ekrany kin 23 czerwca 2023 roku. W najnowszej produkcji Wesa Andersona, jak zresztą zwykle w jego filmach, zobaczymy mnóstwo wybitnych aktorów. Każde kolejne nazwisko pobudza wyobraźnię: Scarlett Johansson, Margot Robbie, Tilda Swindon, Maya Hawke, Tom Hanks, Jason Schwartzman, Adrien Brody, Jeff Goldblum, Jeffrey Wright, Edward Norton, Steve Carell czy Bryan Crantson. A to nie koniec listy. Oczekiwania wobec filmu są ogromne jeszcze z jednego powodu. Będzie to pierwszy film Andersona od ponad dekady, przy którym współpracuje on z Focus Features (ostatni raz miało to miejsce w Moonrise Kingdom). O czym więc będzie Asteroid City?

W 1955 roku uczniowie i rodzice z całego kraju zbierają się na zawody szkolne Junior Stargazer. W fikcyjnym amerykańskim pustynnym miasteczku doświadczą komedii, dramatów i romansów. Na horyzoncie mają też pojawić się zmieniające świat wydarzenia

– głosi opis fabuły.

Poznaliśmy kolejne informacje dotyczące nadchodzącego filmu Wesa Andersona, Asteroid City. Obsada robi ogromne wrażenie, ale jest też data premiery! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie „Poetycka medytacja […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →