Timothée Chalamet i Frances McDormand w klipie z „The French Dispatch” Wesa Andersona

Podziel się newsem:

Wreszcie znamy datę premiery nowego filmu Wesa Andersona – The French Dispatch. Zobaczcie fragment produkcji, w którym pojawiają się Frances McDormand i Timothée Chalamet.

The French Dispatch, nowy film Wesa Andersona, prezentuje zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu opublikowanego w fikcyjnym francuskim mieście XX wieku. Wystąpiła w nim prawdziwa plejada gwiazd, m.in.: Willem Dafoe, Léa Seydoux, Tilda Swinton, Adrien Brody, Christoph Waltz, Fraces McDormand, Timothée Chalamet i Elisabeth Moss.

Zobaczcie zwiastun produkcji:

The French Dispatch – znamy datę premiery nowego filmu Wesa Andersona

The French Dispatch początkowo miał trafił do kin w lipcu 2020 roku. Po roku oczekiwania, pierwsi widzowie mogli zobaczyć już nowe dzieło reżysera. Miało to miejsce podczas trwającego festiwalu w Cannes.

the french dispatch cannes
Wes Anderson i aktorzy podczas premiery w Cannes

Kinowa premiera filmu, który w Polsce będzie nosił tytuł Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun, zapowiedziana jest na 22 października 2021.

Timothée Chalamet i Frances McDormand w klipie z The French Dispatch

Z okazji festiwalowej premiery wytwórnia Searchlight Pictures opublikowała jedną ze scenek z The French Dispatch. Widzimy w niej redaktorkę Lucindę Krementz, graną przez Frances McDormand, która przed lustrem przygląda się rozmazanemu tuszowi na twarzy. Nie wie, że za jej plecami kąpiel bierze młody student Zeffirelli (w tej roli Timothée Chalamet). Gdy dziennikarka odsuwa kotarę, wywiązuje się między nimi dyskusja.

Wreszcie znamy datę premiery nowego filmu Wesa Andersona – The French Dispatch. Zobaczcie fragment produkcji, w którym pojawiają się Frances McDormand i Timothée Chalamet. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał The French Dispatch, […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →