Wes Anderson powraca z nowym filmem. Znamy datę premiery

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego filmu od Wesa Andersona - The French Dispatch. W obsadzie m.in. Timothee Chalamet, Tilda Swinton, Adrien Brody, Willem Dafoe i wielu innych znakomitych aktorów.

Wes Anderson ma na swoim koncie takie filmowe hity jak: Grand Budapest Hotel, Wyspa psów czy Fantastyczny pan Lis. Charakteryzuje go niekonwencjonalny styl, a jego twórczości nie sposób pomylić z kimkolwiek innym. Reżyser zdobył wiele nagród i nominacji na najważniejszych festiwalach filmowych.

wes anderson
Wes Anderson

The French Dispatch. Nowy film Wesa Andersona z imponującą obsadą

Dwa lata po premierze animacji Wyspa psów, Anderson powraca z nową produkcją. Film The French Dispatch trafi do kin już 24 lipca. Nie znamy jeszcze dokładnej fabuły, jednak ma być to opowieść o pracy paryskiego oddziału amerykańskiej gazety w latach 50. XX wieku. Jak zapowiedział reżyser, ma to być „list miłosny do dziennikarzy”.

The French Dispatch - plakat filmu
The French Dispatch – plakat filmu

To, co robi największe wrażenie to obsada. W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd kina, m.in.: Benicio Del Toro, Adrien Brody, Tilda Swinton, Lea Seydoux, Frances McDormand, Timothee Chalamet, Jeffrey Wright, Bill Murray, Owen Wilson, Elisabeth Moss, Edward Norton, Willem Dafoe i wielu innych.

Co ciekawe, film dostał w USA kategorię R, co oznacza, że ze względu na wulgarny język i sceny erotyczne, osoby poniżej 17. roku życia będą mogły go obejrzeć wyłącznie w towarzystwie dorosłych.

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun. Zobaczcie:

The French Dispatch – zwiastun filmu:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: