Taylor Swift i Jack Antonoff na okładce singla (fot. Laura Sisk)

Taylor Swift powraca z nową odsłoną utworu „Anti-Hero”. Tym razem u boku Bleachers


08 listopada 2022

Podziel się newsem:

Taylor Swift i Bleachers połączyli siły, by przedstawić nam zupełnie nową odsłonę jednego z ostatnich singli wokalistki – Anti-Hero.

Anti-Hero w zupełnie nowym wydaniu

Taylor Swift nie zatrzymuje promocji swojego najnowszego wydawnictwa Midnights. Tym razem u boku amerykańskiej wokalistki pojawił się jej wieloletni przyjaciel Jack Antonoff, który tworzy muzykę w solowym projekcie Bleachers.

Artyści wzięli na tapet utwór Anti-Hero, zmieniając w nim nieco tekst, a także pozwalając Antonoffowi przejąć stery w trakcie drugiej zwrotki. Sam przyjaciel Swift jest między innymi współautorem 11 z 13 piosenek, które znalazły się na dziesiątym albumie artystki Midnights:

Tworząc muzykę, zawsze bawimy się pomysłami, pisząc w tym czasie wiele rzeczy, które z czasem kochamy coraz bardziej. Album Midnights to połączenie naszych sił, które wypłynęły z nas podczas nieobecności naszych partnerów. Jack i ja spotkaliśmy się w Nowym Jorku, sami, nagrywając co noc, śpiąc do późna i odkrywając stare wspomnienia i wyliczając minione północe

– powiedziała o współpracy artystka.

Przeczytaj także: Taylor Swift popową legendą. Wokalistka szturmem wdarła się do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100

Taylor Swift
fot. kadr z teledysku Anti-Hero

Owocu współpracy obojga artystów możecie posłuchać poniżej:

Taylor Swift feat. Bleachers – Anti-Hero, posłuchaj!

Nie jest to również pierwsze tak udane „połączenie” dwóch światów w związku z piosenką Anti-Hero. Kilka dni temu użytkownik TikToka o pseudonimie There, I Ruined It, który zajmuje się „psuciem waszych ulubionych piosenek”, połączył wokal Taylor Swift ze znanym już na całym świecie głosem Mario. Efekt możecie zobaczyć poniżej:

@thereiruinedit The hero this song needed. @Taylor Swift #antihero #mashup #remix ♬ Anti Anti Hero – There I Ruined It

Taylor Swift i Bleachers połączyli siły, by przedstawić nam zupełnie nową odsłonę jednego z ostatnich singli wokalistki – Anti-Hero. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →