Tak, to możliwe – Sokół, PRO8L3M i Pezet wystąpią na jednej scenie


22 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Sokół, PRO8L3M i Pezet pojawią się razem w jednym z polskich miast, inaugurując cykl elektryzujących wydarzeń muzycznych.

Katowice znów w świetle reflektorów

Każdy, kto zna dzieje polskiego rapu, doskonale zdaje sobie sprawę z roli, jaką odgrywały i wciąż odgrywają w nich Katowice. Nieprzypadkowo to właśnie tam swój jubileusz świętował z pompą Tede, który w listopadzie zeszłego roku zabrał słuchaczy do wehikułu czasu i powrócił razem z nimi do czasów kultowego albumu S.P.O.R.T.

Naszą relację z tego doniosłego koncertu możecie przeczytać w tym miejscu, a tymczasem my przeskakujemy do 2022, bo już za moment śląskie miasto będzie świadkiem niespodziewanego i rozbudowanego wydarzenia dla fanów polskich rymów i bitów. Rzadko bowiem zdarza się, by giganci gry znaleźli się w jednym miejscu i w jednym czasie nie przy okazji festiwalu. A tak właśnie będzie.

Sokół i Pezet mają na swoim koncie mniej znane gościnki – znajdziecie je tutaj oraz tu

Kwartet na start

5 marca 2022 roku Sokół, PRO8L3M i Pezet pojawią się razem w katowickim Spodku, a już na papierze ich koncerty wyglądają na takie, które mogą trafić zarówno do doraźnych odbiorców, jak i wieloletnich szalikowców. Ostatni z wymienionych wpadnie na Śląsk z live bandem, a przekrojowy repertuar będzie obejmować utwory z całej kariery wspomnianego. Duet tworzony przez Oskara i Steeza również odbędzie przelot po szerokiej dyskografii.

Występ warszawskiego tandemu otrzyma specjalną oprawę wizualną, ale nie tylko on – założyciel PROSTO, promujący album NIC (recenzowaliśmy go tutaj), także stworzy widowisko, którego kształt pozostaje jeszcze tajemnicą. Naturalnie do głowy przychodzi pytanie: czy wymienieni artyści zagrają swoje wspólne kawałki? Patrząc na zakładany rozmach tego przedsięwzięcia – nie bylibyśmy zdziwieni.

PRO8L3M – Zombie feat. Sokół i Duit

Początek czegoś większego

Kosmiczny Koncert – taką nazwą zostało opatrzone to granie. Bilety na nie będzie można kupować od 24 stycznia na tej stronie. Ceny rozpoczynają się od 99 złotych. Warto także zauważyć, że organizatorzy zaznaczyli, iż jest to pierwszy z serii koncertów. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto jeszcze odwiedzi Katowice, by stanąć na scenie. Coś czujemy, że dowiemy się tego wcześniej niż później. A to dlatego, że na premierowy event na Facebooku zapisało się już ponad sześć tysięcy osób.

Jak było na pożegnaniu krążków Art Brut duetu PRO8L3M? Przeczytasz o tym tutaj

Sokół, PRO8L3M i Pezet pojawią się razem w jednym z polskich miast, inaugurując cykl elektryzujących wydarzeń muzycznych. Katowice znów w świetle reflektorów Każdy, kto zna dzieje polskiego rapu, doskonale zdaje sobie sprawę z roli, jaką odgrywały i wciąż odgrywają w nich Katowice. Nieprzypadkowo to właśnie tam swój jubileusz świętował z pompą Tede, który w listopadzie […]

Kup bilet na 120 minut z życia! O.S.T.R. + goście! w Łodzi

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →