materiały prasowe

Szymi Szyms z kolejnym singlem na kanale QueQuality


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Reprezentant QueQuality kontynuuje promocję swojego nadchodzącego projektu. Na oficjalnym kanale wytwórni Szymi Szyms opublikował singiel Kiedyś poznałem z mixtape’u, którego premiera w przyszłym roku.

Szymi Szyms z drugim singlem

Raper związany z indahouse promuje projekt zatytułowany Brzydkie. Kiedyś poznałem to drugi utwór reklamujący nadchodzące wydawnictwo. Autorem muzyki jest FVCKOFF. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Kacpra Barteckiego, który odpowiedzialny jest również za oprawę graficzną całego materiału. Brzydkie zadebiutuje na rynku w styczniu przyszłego roku nakładem QueQuality.

Szymi Szyms – Kiedyś poznałem

Nie płyta a mixtape

W październiku zadebiutował singiel BRZYDKIE z gościnnym udziałem ZetHy. Wówczas Szymi Szyms reklamował nadchodzące wydawnictwo jako album. Przy premierze Kiedyś znałem w opisie teledysku raper poinformował o zmianie formuły. W związku z osobistym charakterem materiału reprezentant QueQuality postanowił przemianować Brzydkie na mixtape.

Zobacz: Szymi Szyms zapowiada nowy album singlem z udziałem ZetHy i preorderem

Chciałbym napisać coś więcej na temat tego projektu, ale nie potrafię go zdefiniować. BRZYDKIE to zbiór kilku okresów z mojego życia – od bezpłciowych, przepełnionych monotonią do tych, w których traciłem i na nowo odzyskiwałem wiarę w siebie i swoje umiejętności. To zbiór numerów, które były pisane pod wpływem chwili i mojego nastroju. Po wyczerpującym 2020 naszła mnie ochota na rapowanie. Po prostu. Bez nakreślania klimatu ani konceptu. Dziś jestem gotów zebrać te utwory w jeden, brzydki projekt, w którym sam nie wiem o co do końca chodzi.

Więc chyba BRZYDKIE to mixtape. Niech będzie.

– pisze raper

W dalszej części oświadczenia Szymi Szyms ujawnił listę producentów, którzy współtworzyli Brzydkie. Oprócz produkcji od FVCKOFF usłyszymy także takich producentów, jak Litt Willson, bodhi, Cheez, HUT i Gunda. Zawodnik indahouse zapowiedział również, że na albumie znajdą się „znakomici goście”, których przedstawi podczas „specjalnej okazji”.

Brzydkie dostępne w preorderze

W sklepie QueQuality trwa preorder zbliżającego się mixtape’u Szymiego. Płytę można kupić w pakiecie z debiutanckim albumem rapera pt. Tokio Hotel oraz INDAMIXTAPE. W sprzedaży dostępny jest również preorder Deluxe, w którym znajdzie się plakat w formie obrazu, dwie wlepy oraz bletki. Fani rapera mają do wyboru jeszcze pakiet Premium box, w którym znajdą się jeszcze dwa dodatkowe utwory, figurka oraz cztery wlepki. W sprzedaży jest również oficjalny merch związany z mixtapem.

szymi szyms brzydkie
materiały promocyjne mixtape’u Brzydkie

Reprezentant QueQuality kontynuuje promocję swojego nadchodzącego projektu. Na oficjalnym kanale wytwórni Szymi Szyms opublikował singiel Kiedyś poznałem z mixtape’u, którego premiera w przyszłym roku. Szymi Szyms z drugim singlem Raper związany z indahouse promuje projekt zatytułowany Brzydkie. Kiedyś poznałem to drugi utwór reklamujący nadchodzące wydawnictwo. Autorem muzyki jest FVCKOFF. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Kacpra Barteckiego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →