Summer Fall Festival 2019 – pełen line-up


22 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już 31 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Summer Fall Festival dla miłośników mocniejszego grania. Sprawdźcie, jak prezentuje się tegoroczny line-up i kupujcie bilety.

Summer Fall Festival to odbywający się na nadwiślańskiej plaży w Płocku festiwal dla fanów muzyki rockowej: od indie, przez tradycyjne brzmienia gitarowe, aż po metal. Tegoroczna edycja odbędzie się już w przyszłą sobotę – 31 sierpnia. Sprawdźcie, kto zagra.

summer fall festival 2019

Summer Fall Festival 2019 – line-up

Moonspell

Portugalska grupa, która działa od 1992 roku. W ciągu 27 lat zdobyli status gwiazdy w rodzimej Portugalii, ale ich koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem także w Europie. Ich muzykę można opisać jako połączenie black i gothic metalu. Na 2020 rok zapowiadana jest ich nowa płyta.

Kult

Powstała w 1982 roku w Warszawie grupa to ikona polskiej sceny muzycznej. Od początków istnienia, grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.

Luxtorpeda

Grupa powstała w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha – gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ.

Happysad

Jeden z najważniejszych polskich zespołów, który niedawno świętował 10-lecie wydania swojego debiutanckiego albumu. We wrześniu ma wyjść ich nowa płyta, którą zapowiada singiel Cały.

Decapitated

Zespół gra techniczny death metal. W ciągu swojej 23-letniej kariery wielokrotnie koncertował w Europie czy Stanach Zjednoczonych.

The Analogs

The Analogs jest obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na koncercie publiczność będzie mogła usłyszeć najbardziej znane piosenki ze wszystkich wydanych do tej pory albumów.

Reszta Pokolenia

Zespół pochodzący z Płocka. Ich muzyka to przede wszystkim punk – najpierw nieco bardziej szybki i ostry, teraz – rytmiczny.

Summer Fall Festival 2019 – bilety

Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży. Wejściówki w cenie 79 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Summer Fall Festival 2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.