okładka „The Dark Pictures Anthology: Man of Medan"

Sony odsłania karty. Lipcowe PS Plus zaoferuje graczom różnorodną rozgrywkę


30 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sony opublikowało listę gier, która od lipca będzie dostępna w ramach subskrypcji PS Plus. W ofercie znalazło się miejsce zarówno dla horroru, jak i zręcznościówki.

Lipcowe PS Plus z tytułami dla graczy w każdym wieku

Wczoraj wieczorem Sony oficjalnie podzieliło się ofertą, którą przygotowało dla graczy w lipcu w ramach abonamentu PS Plus. Łącznie będą to trzy tytuły, skrajnie różniące się od siebie. 5 lipca, bo właśnie wtedy produkty zostaną udostępnione, będzie można dodać do swojej biblioteki:

Zobacz: PlayStation 5 pozwoli poczuć magię Hogwarts Legacy? Tak sugeruje japoński gigant

  • Arcadegeddon
  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Pierwsze dwa tytuły przygotowano z myślą o posiadaczach PlayStation 5 i PS4, natomiast Man of Medan o właścicielach konsol poprzedniej generacji. Gry będą dostępne do pobrania dla subskrybentów w pakietach Essential, Extra oraz Premium. Oferta skończy się wraz z początkiem sierpnia.

ps plus lipiec
fot. materiały prasowe

Arcageddon – oficjalny zwiastun

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas – oficjalny zwiastun

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan – oficjalny zwiastun

PS Plus w różnych wariantach to nowość od Sony

Dokładnie tydzień temu w Europie zadebiutowała nowa odsłona PS Plus. Japońska korporacja połączyła tym samym usługi PlayStation Plus i PlayStation Now w jedną, oferując dzięki temu trzy różne warianty PS Plus. Pakiet Essential nie różni się niczym od znanego wcześniej, starego “Plusa“. Dalej otrzymujemy dwie gry co miesiąc, możemy zachowywać dane w chmurze, grać w trybie wieloosobowym oraz otrzymujemy dodatkowe zniżki w PS Store.

Pakiet Extra, oprócz zawartości Essential, gwarantuje również dostęp do katalogu kilkuset tytułów z obu generacji konsol. Najdroższy i zarazem najobszerniejszy pakiet, tj. PS Plus Premium, oprócz zawartości poprzednich, dodaje kolejne kilkaset tytułów. Tym razem jednak gracze otrzymują dostęp do tytułów z PlayStation 3 oraz klasyków z PS One, PlayStation 2 i PSP. Dostępna jest również transmisja strumieniowa w chmurze oraz wersje demonstracyjne gier.

Sony opublikowało listę gier, która od lipca będzie dostępna w ramach subskrypcji PS Plus. W ofercie znalazło się miejsce zarówno dla horroru, jak i zręcznościówki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →