via Facebook

Solar jak Quebonafide? Raper otworzył w Warszawie bar ramen


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Solar zaskoczył społeczność skupioną wokół SBM Label kolejnym niespodziewanym projektem. Tym razem… gastronomicznym. Raper został współwłaścicielem warszawskiego Okarima Ramen.

Solar solowo. Ramen, a nie Bubbletea

Rapera już od dawna nie kojarzy się wyłącznie z muzyką, przynajmniej nie w tym wąskim sensie. Solar jest ogarniaczem z prawdziwego zdarzenia. Wystarczy wymienić kilka inicjatyw, których podejmuje się SBM Label: od tych regularnych, jak organizacja SBM FFestivalu czy SBM Starter po puszczenie w viral programu Hot16Challenge2. A czy wiedzieliście, że na sbmstore.pl możecie zamówić całkowicie za darmo pakiet dawcy szpiku? Działanie wspiera akcję Sekcja Ratowania Życia realizowaną we współpracy z Fundacją DKMS.

Karol Poziemski oczywiście na tym polu nie działa sam – nie można nie wspomnieć uznaniowo również Białasa, drugiego założyciela wytwórni SB Maffija Label. Panowie naturalnie nie wszystko robią w duecie i takim solowym projektem Solara jest nowa restauracja w Browarach Warszawskich, Okarima Ramen.

Zamierzacie wybrać się na degustacje?

Przeczytaj: Solar laureatem nagrody Telekamery 2021

Solar Okarima ramen warszawa knajpa sbm label
via Facebook

Już na start lecą dobre promki

Okarima Ramen znajdziecie w Browarach Warszawskich – jak przystało na bar ramen, restauracja ma krótką kartę z sezonowymi propozycjami. Dla ziomków od SBM, Solar przygotował konkretne zniżki na barze.

Od niedawna, w jednym ze stołecznych kompleksów gastronomicznych, znajdziecie mały akcent związany z SBM!
W Browarach Warszawskich możecie odwiedzić @okarima_ramen którego współwłaścicielem jest… Solar.Do końca roku hasło „ZNOWURAZEM” obniża rachunek o 15%. Smacznego!

– czytamy na fanpage’u SBM Label

Solar zaskoczył społeczność skupioną wokół SBM Label kolejnym niespodziewanym projektem. Tym razem… gastronomicznym. Raper został współwłaścicielem warszawskiego Okarima Ramen. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Kup bilety na ostatni koncert Molesty w tym roku

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →