via Facebook

Solar jak Quebonafide? Raper otworzył w Warszawie bar ramen


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Solar zaskoczył społeczność skupioną wokół SBM Label kolejnym niespodziewanym projektem. Tym razem… gastronomicznym. Raper został współwłaścicielem warszawskiego Okarima Ramen.

Solar solowo. Ramen, a nie Bubbletea

Rapera już od dawna nie kojarzy się wyłącznie z muzyką, przynajmniej nie w tym wąskim sensie. Solar jest ogarniaczem z prawdziwego zdarzenia. Wystarczy wymienić kilka inicjatyw, których podejmuje się SBM Label: od tych regularnych, jak organizacja SBM FFestivalu czy SBM Starter po puszczenie w viral programu Hot16Challenge2. A czy wiedzieliście, że na sbmstore.pl możecie zamówić całkowicie za darmo pakiet dawcy szpiku? Działanie wspiera akcję Sekcja Ratowania Życia realizowaną we współpracy z Fundacją DKMS.

Karol Poziemski oczywiście na tym polu nie działa sam – nie można nie wspomnieć uznaniowo również Białasa, drugiego założyciela wytwórni SB Maffija Label. Panowie naturalnie nie wszystko robią w duecie i takim solowym projektem Solara jest nowa restauracja w Browarach Warszawskich, Okarima Ramen.

Zamierzacie wybrać się na degustacje?

Przeczytaj: Solar laureatem nagrody Telekamery 2021

Solar Okarima ramen warszawa knajpa sbm label
via Facebook

Już na start lecą dobre promki

Okarima Ramen znajdziecie w Browarach Warszawskich – jak przystało na bar ramen, restauracja ma krótką kartę z sezonowymi propozycjami. Dla ziomków od SBM, Solar przygotował konkretne zniżki na barze.

Od niedawna, w jednym ze stołecznych kompleksów gastronomicznych, znajdziecie mały akcent związany z SBM!
W Browarach Warszawskich możecie odwiedzić @okarima_ramen którego współwłaścicielem jest… Solar.Do końca roku hasło „ZNOWURAZEM” obniża rachunek o 15%. Smacznego!

– czytamy na fanpage’u SBM Label

Solar zaskoczył społeczność skupioną wokół SBM Label kolejnym niespodziewanym projektem. Tym razem… gastronomicznym. Raper został współwłaścicielem warszawskiego Okarima Ramen. Solar solowo. Ramen, a nie Bubbletea Rapera już od dawna nie kojarzy się wyłącznie z muzyką, przynajmniej nie w tym wąskim sensie. Solar jest ogarniaczem z prawdziwego zdarzenia. Wystarczy wymienić kilka inicjatyw, których podejmuje się SBM […]

Kup bilety na ostatni koncert Molesty w tym roku

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →