Kadr z klipu "Patologiczny zew" Sobla

Sobel zakończy we Wrocławiu trasę Pułapka Na Motyle – mamy zapowiedź


20 października 2021

Podziel się newsem:

Słuchacze, którzy chcą zobaczyć finał głośnego cyklu koncertów Sobla, powinni się pospieszyć. 23 października będzie już po wszystkim.

Zwieńczenie ostatnich miesięcy

Gdy Sobel wyjeżdżał w trasę koncertową promującą jego album Pułapka Na Motyle, raczej nikt nie mógł spodziewać się, że wywoła ona aż taki szum w całym kraju. Seria zdarzeń, o których pisaliśmy chociażby tutaj, sprawiła, że o reprezentancie Def Jam Recordings Poland dyskutowano naprawdę dużo. Tyle że zdecydowanie za mało miejsca poświęcano jego twórczości, co jednak nie może szczególnie dziwić.

Wydaje się, że tym razem, przy okazji kończącego wielomiesięczny cykl wydarzenia we Wrocławiu, powinno być inaczej. Mówiąc górnolotnie – wszyscy fani liczą na to, że muzyka wygra, a ostatnia sztuka będzie pamiętana tylko z pozytywnych względów. Nim jednak wybrzmi ostatni dźwięk bitu, kibice jednego z nielicznych artystów w Polsce z dwoma milionami odbiorców na Spotify muszą poczekać. A ich emocje powinna podgrzać niemal minutowa zapowiedź wrocławskiego gigu. Z naciskiem na słowo podgrzać, bo o to w niej właśnie chodziło.

Sobel – Fiołkowe pole

Informacje i niewiadome

Jak mówi w krótkim wideo Sobel, na jego koncertach pojawiło się ok. 100 tysięcy osób. Nie ma co się gryźć w język – to potężna liczba. Nie zabrakło także krótkiego wspomnienia o tej gorszej stronie kolejnych występów, czyli (jak to ujęto) fuckupach. Co ciekawe z wrzutki nie dowiedzieliśmy się dużo więcej o samym finale niż wiedzieliśmy przed nią. To zdecydowanie emocjonalny trailer, nie potężny spoiler.

Nie jest jednak tak, że wszystko jest ciągle owiane tajemnicą. Z mediów społecznościowych artysty wiemy już, że w Hali Stulecia pojawią się m.in. Oki, Young Igi, Michał Szczygieł czy Łysy. Kto jeszcze pojawi się na miejscu? Trudno przewidzieć, ale 21 i 22 października mogą dać odpowiedź na to pytanie. Na pewno, jak zapowiadają organizatorzy, będą niespodzianki.

Sobel – grafika

Gdzie znaleźć wejściówki?

Sobel zagra we Wrocławiu 23 października. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w Hali Stulecia, znajdziecie na Biletomat.pl.

Słuchacze, którzy chcą zobaczyć finał głośnego cyklu koncertów Sobla, powinni się pospieszyć. 23 października będzie już po wszystkim. Zwieńczenie ostatnich miesięcy Gdy Sobel wyjeżdżał w trasę koncertową promującą jego album Pułapka Na Motyle, raczej nikt nie mógł spodziewać się, że wywoła ona aż taki szum w całym kraju. Seria zdarzeń, o których pisaliśmy chociażby tutaj, […]

Sobel • PUŁAPKA NA MOTYLE - FINAŁ TRASY • Hala Stulecia • Wrocław • 23.10.2021

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →