kadr z teledysku "Kinol"

Sobla wzywa „Patologiczny zew” – raper publikuje nowy singiel


04 października 2021

Podziel się newsem:

Sobel opublikował pierwszy solowy singiel od czasu swojej ostatniej płyty zatytułowanej Pułapka Na Motyle. Raper ponownie połączył siły z Deemzem, który odpowiada za podkład w singlu Patologiczny Zew.

Sobel próbuje się wytłumaczyć?

W ostatnich miesiącach miłośnicy Sobla mieli do czynienia z kontrowersyjnym zachowaniem twórcy. Raper nie skończył koncertu w Ostródzie, wulgarnie odnosił się do ludzi, a wszelkie próby wyjaśnienia sytuacji często prowokowały kolejne wątpliwości i pytania. Raper po krótkiej przerwie od publikowania solowej muzyki, wypuścił utwór na bicie Deemza pt. Patologiczny Zew. Piosenkę wydano pod banderą Def Jam Recordings Poland.

Autor niebezpośrednio odnosi się do zaistniałych sytuacji, w pewien sposób próbując tłumaczyć swoją postawę. W utworze pada stwierdzenie, że raper ma dużo za plecami, wspomina o „wadze brzydkich słów”, jednak nigdzie nie pada jednoznaczne stanowisko Sobla w stosunku do niedawnych wydarzeń oprócz kilkukrotnie powtórzonego „przepraszam”.

Sobel – Patologiczny Zew

Zobacz: Sobel podczas koncertu obraża fana – jest oficjalne oświadczenie rapera

Raper pojawił się na dwóch najgłośniejszych albumach producenckich

Mimo wszystkich kontrowersji, Sobel dalej cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy i innych twórców. Autor Bandyty pojawił się na FEAT. Magiery w utworze Drobna zabawa, a także u Deemza na SAUCE. Sobel wystąpił w utworze Rutyna razem z Okim.

Deemz feat. Oki, Sobel – Rutyna

Pułapka na motyle ciągle w trasie

Trasa koncertowa Sobla chyli się ku końcowi, jednak przed raperem jeszcze dwa występy. 16 października reprezentant Def Jamu wystąpi w katowickim Spodku, natomiast 23 października odwiedzi wrocławską Halę Stulecia. Bilety na oba wydarzenia można kupić na Biletomat.pl. Raper w ramach Pułapka Na Motyle Tour Last Call zagrał również w Poznaniu oraz Ostródzie. Finał trasy zaplanowano na Wrocław.

Bilety podzielono na pięć kategorii, każda z nich różni się cenowo. Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 16 lat powinny przynieść ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie.

Sobel opublikował pierwszy solowy singiel od czasu swojej ostatniej płyty zatytułowanej Pułapka Na Motyle. Raper ponownie połączył siły z Deemzem, który odpowiada za podkład w singlu Patologiczny Zew. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego […]

Bilety na koncerty Sobla - Katowice, Wrocław

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →