Josh Brasted/Getty Images

Siostrzeniec Beyoncé zaczął rapować i spłynęła na niego fala hejtu


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Syn Solange, siostry Beyoncé, zapostował na TikToku krótki filmik, na którym rapuje samodzielne napisane zwrotki. Nagranie stało się viralem w sieci.

Czy dar do muzyki jest dziedziczny? Wychodzi na to, że nie

Julez Smith Jr., siedemnastoletni syn Solange, podzielił się na TikToku swoją rapową twórczością. Uzyskał kilka entuzjastycznych reakcji ze strony internautów, jednak negatywne głosy zdecydowanie przeważają. Filmik nagrany przez chłopca ma na ten moment ponad 47 tys. wyświetleń. „A więc muzykalność nie jest u was rodzinna”, „Proszę, nie wydawaj płyty”, „Jakim cudem Jay Z to twój wujek?”, „Jego mama to Solange, jego ciocia to Beyoncé, jego wujkiem jest Jay Z, a nie ma ani odrobiny muzycznego talentu”, „Z całym szacunkiem, ale nie wydawaj tego” – komentują odbiorcy. W zalewie krytyki przebija się kilka głosów wspierających młodego twórcę, jest ich jednak niewiele.

Solange and her son Julez Smith Jr.
Solange i jej syn Julez Smith Jr., fot. Johnny Nunez/WireImage

Ostatnie ruchy Beyoncé

Artystka niedawno znalazła się na podium zestawienia 100. najlepszych teledysków wszechczasów według magazynu Rolling Stone. Pierwsze miejsce zapewnił jej klip do kawałka Formation.

Jeśli album wizualny Beyoncé ustanowił Beyoncé jedną z największych artystek wszechczasów, jej niespodziewanie wydany teledysk do Formation (i następnie album Lemonade) uczynił ją jedną z najważniejszych. Współpracowała z reżyserką Meliną Matsoukas, która czerpała inspirację z takich artystów jak Maya Angelou, Octavia Butler i Toni Morrison w uderzającym komentarzu do ważnych momentów w historii czarnej Ameryki. W niecałe pięć minut Beyoncé przenosi się z domu w stylu plantacji, w którym czarni mieszkańcy są panami, a nie niewolnikami, na dach tonącego samochodu policyjnego. Warto zauważyć, że opublikowała wideo w pierwszym tygodniu Miesiąca Historii Czarnych 2016, w dniu pomiędzy urodzinami Trayvona Martina i Sandry Bland. Kilka dni później zaśpiewała piosenkę na Super Bowl w otoczeniu tancerzy w strojach inspirowanych Czarnymi Panterami.

– komentowano w uzasadnieniu

Beyoncé – Formation

Syn Solange, siostry Beyoncé, zapostował na TikToku krótki filmik, na którym rapuje samodzielne napisane zwrotki. Nagranie stało się viralem w sieci. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Czy dar […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →