materiały promocyjne

Beyoncé oddaje hołd Tinie Turner na koncercie

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas koncertu w Londynie Beyoncé postanowiła oddać hołd niedawno zmarłej Tinie Turner poprzez wykonanie jednego z jej utworów.

Hołd w formie piosenki

24 maja, w wieku 83 lat zmarła Tina Turner. Informacja ta mocno wstrząsnęła światem muzycznym, a wiele gwiazd złożyło hołd artystce oraz kondolencje jej rodzinie. Do owych gwiazd należała między innymi Beyoncé, która w swoich mediach społecznościowych napisała:

Moja ukochana królowo. Kocham cię bezgranicznie. Jestem bardzo wdzięczna za to, jak inspirowałaś mnie muzycznie. I za wszystkie sposoby, jakimi utorowałaś sobie drogę. Jesteś wzorem siły i wytrzymałości. Jesteś uosobieniem mocy i pasji. Wszyscy mieliśmy szczęście być świadkami twojej dobroci i pięknego ducha, który pozostanie na zawsze. Dziękuję za wszystko, co zrobiłaś.

Beyoncé w swoich mediach społecznościowych

Nie jest to jednak jedyna forma upamiętnienia Tiny, na którą zdecydowała się artystka. Podczas koncertu w Londynie Beyoncé wykonała jeden z najbardziej znanych utworów duetu Ike & Tina Turner, River Deep – Mountain High. Nagranie z tego zdarzenia znajdziecie poniżej. A może będziecie mieli okazję usłyszeć taki cover na żywo? W końcu już za niecały miesiąc Beyoncé zagra w Warszawie!

Beyoncé wykonuje utwór River Deep – Mountain High

Koncerty w Polsce

Jak szacuje Forbes, zysk z Renaissance World Tour, a więc trasy, która promuje ostatni album Beyoncé, ma przebić popularną trasę o 500 milionów dolarów, zgarniając łącznie prawie 2,1 miliarda dolarów. To efekt ogromnej popularności koncertów artystki na całym świecie. Wystarczy zaznaczyć, że niedługo po ogłoszeniu wydarzenia w Polsce z powodu wielkiego zainteresowania biletami ogłoszono drugi koncert. Twórczyni albumu Renaissance zagra w Polsce już 27 i 28 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Podczas koncertu w Londynie Beyoncé postanowiła oddać hołd niedawno zmarłej Tinie Turner poprzez wykonanie jednego z jej utworów. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Hołd w formie piosenki 24 maja, w wieku 83 lat zmarła Tina Turner. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →