materiały promocyjne

Beyoncé lata na koniu. Tak wygląda trasa, z którą dotrze do Polski


11 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Beyoncé ma za sobą pierwszy koncert ze światowej trasy koncertowej, która promuje najnowszy album Renaissance. Podobnie będzie wyglądać show w Polsce już pod koniec czerwca.

Renaissance World Tour Beyoncé ruszyła

Wydawałoby się, że więcej szumu od tej trasy koncertowej Beyoncé robi chyba tylko trwająca The Eras Tour Taylor Swift. Jak jednak szacuje „Forbes”, Renaissance World Tour, która promuje ostatni album artystki, ma przebić popularną trasę o 500 milionów dolarów, zgarniając łącznie prawie 2,1 miliarda dolarów. To efekt ogromnej popularności koncertów Beyoncé na całym świecie. Przypominamy, że niedługo po ogłoszeniu wydarzenia w Polsce z powodu wielkiego zainteresowania biletami ogłoszono drugi koncert. Twórczyni albumu Renaissance zagra w Polsce już 27 i 28 czerwca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Beyoncé
fot. materiały prasowe

Artystka zagrała w Sztokholmie w Szwecji pierwszy koncert na trasie. Fragmentami koncertu podzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Beyoncé lata na koniu i tańczy z „dziurą” w brzuchu

Trzygodzinnym debiutanckim koncertem na trasie odbył się we Friends Arena, która mieści około 50 tysięcy osób. Jak zawsze Bey zadbała o bogate scenografie oraz choreografie do swoich występów. Z dużych niespodzianek, pierwszy raz od 2009 roku wykonała na żywo utwór Dangerously In Love, który otworzył koncert.

Artystka pokazała się m.in. w strojach przypominających pszczołę, robota, a także lustra. Zobaczcie niektóre z nich:

Całość dawała bardzo futurystyczny wydźwięk, co oczywiście wzbogacały technologiczne rozwiązania, takie jak podwieszany koń, którego znamy z okładki płyty. Artystka śpiewała, latając na nim nad sceną.

Renaissance World Tour to pierwsza od siedmiu lat solowa trasa artystki. Zawita z nią do kilkudziesięciu krajów na świecie z 57 koncertami od maja do września tego roku.

Setlista ze Szwecji:

Dangerously in Love
Flaws and All
1+1 / I’d Rather Go Blind / I’m Going Down
I Care
I’m That Girl
Cozy
Alien Superstar / Sweet Dreams
Lift Off
7/11
Cuff It
Energy
Break My Soul
Formation
Diva
Run the World (Girls)
My Power
Black Parade
Savage
Church Girl
Get Me Bodied
Before I Let Go
Rather Die Young
Love on Top
Crazy in Love
Green Light
Freedom
Plastic Off the Sofa
Virgo’s Groove
Naughty Girl / Say My Name / Rocket
Move
Heated
Thique
All Up in Your Mind
Drunk in Love
America Has a Problem
Pure/Honey
Summer Renaissance

Beyoncé ma za sobą pierwszy koncert ze światowej trasy koncertowej, która promuje najnowszy album Renaissance. Podobnie będzie wyglądać show w Polsce już pod koniec czerwca. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →