fot. Live Nation

Beyoncé zagra w 2023 w Polsce nie raz, ale dwa razy! Gdzie i kiedy odbędzie się drugi koncert?


07 lutego 2023

Podziel się newsem:

Jak niedawno pisaliśmy, na międzynarodowej trasie Beyoncé pojawiła się Polska. Zainteresowanie koncertem z serii Renaissance World Tour jest jednak w naszym kraju tak duże, że organizatorzy dodali drugą datę.

Data i miejsce drugiego koncertu Beyoncé

1 lutego pojawiła się wymarzona dla fanów artystki informacja. Okazało się, że artystka zagra na koncercie w Polsce podczas międzynarodowej trasy Renaissance World Tour. Queen B pojawi się w Warszawie na PGE Narodowym 27 czerwca 2023 roku. Teraz jednak dobra wiadomość stała się jeszcze lepsza: będzie drugi show. Odbędzie się on… dzień później i w tym samym miejscu: 28 czerwca 2023 roku, również na PGE Narodowym. Jeśli więc ktoś będzie miał ochotę, może zaliczyć oba koncerty dzień po dniu. O dodatkowym koncercie Beyoncé poinformował organizator koncertu, Live Nation Polska:

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 8 lutego. Nie wiemy jeszcze, ile zapłacimy za usłyszenie gwiazdy na żywo.

Renaissance World Tour

Czerwcowe występy Beyoncé będą odpowiednio 3 i 4 koncertem artystki w Polsce. Wcześniej grała u nas w ramach The Mrs. Carter Show World Tour i On the Run II Tour – w 2013 roku podczas Orange Warsaw Festival i 30 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Tym razem pojawi się u nas, promując album Renaissance z poprzedniego roku.

Nadchodząca trasa koncertowa zapowiada się na wielkie widowisko, o czym świadczą wycieki z jej słynnego koncertu w Dubaju, za którego organizację była w niektórych środowiskach krytykowana. Od strony scenicznej artystka zadbała o niesamowite choreografie oraz bogatą oprawę wizualną. Zważywszy na tak dobrze zapowiadającą się trasę, zaangażowany fanbase Beyoncé i świetnie przyjęty album artystki z poprzedniego roku, jesteśmy pewni, że będzie to jeden z największych koncertów 2023 roku na terenie Polski.

Jak niedawno pisaliśmy, na międzynarodowej trasie Beyoncé pojawiła się Polska. Zainteresowanie koncertem z serii Renaissance World Tour jest jednak w naszym kraju tak duże, że organizatorzy dodali drugą datę. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →