kadr z występu Destiny's Child na Coachelli w 2018

Ojciec Beyoncé daje nadzieję na powrót Destiny’s Child

Obserwuj nas na instagramie:

Ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu zespołu Destiny’s Child, do którego należała jego córka.

„Fani byliby uradowani”

W wywiadzie dla „Entertainment Tonight” Matthew Knowles, ojciec Beyoncé i menadżer zespołu Destiny’s Child, wyraził zainteresowanie ponownym spotkaniem tria w celu stworzenia nowej muzyki. Wspomniał, jednak że do żadnych konkretnych rozmów jak na ten moment nie doszło, a decyzja ostatecznie należy do samych pań. Knowles wierzy, że fani byliby uradowani powrotem grupy, i że Destiny’s Child mogą wydać ostatni album w swojej karierze. Swoją wiarę motywuje obserwacją, jak w ostatnich latach wygląda przemysł rozrywkowy. Warto wspomnieć, że grupa nie wydała wspólnego utworu od 2005 roku, jednak w 2018 roku podczas występu Beyoncé na Coachelli wystąpiły wspólnie na scenie. Co ciekawe, niedawno próbowaliśmy wytypować zespoły, których powroty przyciągnęłyby tłumy. Jego autor, Philip Nincompop, o Destiny’s Child pisał wówczas tak:

Założymy więc, że reaktywuje się nie tylko skład z ostatnich płyt, ale także ze złotego okresu Destiny’s Child. Obecny, gwiazdorski status Beyoncé przyciągnąłby na koncerty jej fanów, ale także zwiększyłby zainteresowanie ich reunionem do skali kosmicznej.

Destiny’s Child – Say My Name

Solowy sukces Beyoncé

Solowy sukces Beyoncé faktycznie zdaje się być gwarantem potencjalnego sukcesu powrotu Destiny’s Child. Jak szacuje ForbesRenaissance World Tour, a więc trasa, która promuje ostatni album artystki, ma przebić popularną trasę o 500 milionów dolarów, zgarniając łącznie prawie 2,1 miliarda dolarów. To efekt ogromnej popularności koncertów Beyoncé na całym świecie. Wystarczy zaznaczyć, że niedługo po ogłoszeniu wydarzenia w Polsce z powodu wielkiego zainteresowania biletami ogłoszono drugi koncert. Twórczyni albumu Renaissance zagra w Polsce już 27 i 28 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu zespołu Destiny’s Child, do którego należała jego córka. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! „Fani byliby uradowani” W wywiadzie dla „Entertainment […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →