fot. HBO

Showrunner „Rodu smoka” dziwi się, że Daemon Targaryen jest uwielbiany przez widzów


25 października 2022

Podziel się newsem:

Pierwszy sezon Rodu smoka dobiegł końca. Showrunner serialu, Ryan Condal, wyznał, że zaskoczyła go popularność Daemona Targaryena.

Ryan Condal o Daemonie Targaryenie: „To antybohater”

Wczoraj w HBO Max zadebiutował ostatni epizod debiutanckiego sezonu Rodu smoka. W niedzielę na łamach The New York Timesa ukazała się obszerna rozmowa z showrunnerem spin-offu Gry o tron, Ryanem Condalem.

Zobacz: Ile sezonów powinien mieć Ród smoka? George R.R. Martin podzielił się swoją opinią

W trakcie wywiadu Condal zdradził kilka szczegółów dotyczących przyszłości serii oraz odniósł się do odbioru ostatnich dziesięciu epizodów. Mężczyzna zdradził, że jest zaskoczony, jaką popularność zdobyła postać Daemona Targaryena odgrywana przez Matta Smitha.

Już w odcinku pilotażowym ustaliliśmy, że Daemon to fascynujący facet, ale nie jest Nedem Starkiem. Nie spodziewałem się tego [skoku popularności – przyp. red.]. Dla mnie Deamon jest antybohaterem tej historii. To człowiek, który ma w sobie prawdziwy mrok. Jest niebezpieczny i czarujący w tych samych proporcjach. Wiedziałem, że ludzie będą nim zafascynowani i skupią się na jego postaci, jednak podejrzewałem, że będzie to zbliżone do zainteresowania Jaime’em Lannisterem, Bronnem czy Czerwoną Żmiją. Nie przypuszczałem, że fandom spróbuje usprawiedliwić każdą rzecz, którą zrobił, jako wewnętrznie heroiczną. Po prostu tak nie jest i nie będzie w przyszłości

– powiedział.

Kiedy kolejny sezon Rodu smoka?

Obecnie nie podano oficjalnej daty premiery drugiego sezonu. W rozmowie z Variety Condal zdradził, że ekipa wróci na plan na początku 2023. Przypuszcza się, że kolejna odsłona serii zadebiutuje dopiero w 2024 roku.

Pierwszy sezon Rodu smoka dobiegł końca. Showrunner serialu, Ryan Condal, wyznał, że zaskoczyła go popularność Daemona Targaryena. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Ryan Condal […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →