materiały prasowe

Shawn Mendes rozlicza się z rozstaniem z Camilą Cabello singlem „It’ll Be Okay”


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Nowy singiel Shawna Mendesa – It’ll Be Okay, to poruszająca ballada będąca jednocześnie rozliczeniem artysty z rozstaniem z Camilą Cabello.

Shawn Mendes i Camila Cabello nie są już razem

Shawn Mendes i Camila Cabello to jeden z najchętniej obserwowanych i komentowanych związków ostatnich lat w świecie muzyki. Artyści spotykali się od 2019 roku, w tym czasie nagrali ogromny przebój Señorita. Czy blask fleszy i blichtr sławy zniszczył tę relację? Być może, bo kilka tygodni temu artyści przyznali, że się rozstali.

Zobacz również: Shawn Mendes – „In Wonder”: jasne i ciemne strony sławy

Cześć kochani, zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek, ale czujemy, że po prostu jako ludzie kochamy się jeszcze mocniej niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Doceniamy wasze wsparcie od początku i idziemy do przodu!

Camila and Shawn

– pisali artyście w swoich oświadczeniach.

Shawn Mendes, Camila Cabello – Señorita

Shawn Mendes śpiewa o rozstaniu

Kilka tygodni po tym jak artyści podzieli się tą informacją ze światem, autor zeszłorocznego albumu Wonder wypuścił singiel It’ll Be Okay. To wzruszająca, romantyczna ballada, w której Shawn Mendes śpiewa o emocjach, jakie towarzyszą zakończeniu związku. Posłuchajcie!

Shawn Mendes – It’ll Be Okay

Shawn Mendes – koncert w Polsce 2022

Wraz z początkiem 2022 roku Shawn Mendes wyruszy w zaległą trasę koncertową, promującą jego czwarty album – Wonder. Artysta zatrzyma się również w Polsce, gdzie zagra aż dwa koncerty – 24 oraz 25 marca 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Gościem specjalnym, który zagra support przed autorem hitu There’s Nothing Holdin’ Me Back będzie King Princess. Bilety na te wydarzenia są już w sprzedaży. Nie może Was tam zabraknąć! Więcej o koncertach Shawna Mendesa w Polsce przeczytacie poniżej:

Shawn Mendes wraca do Polski z albumem „Wonder”

Shawn Mendes koncert w Polsce
Shawn Mendes – koncert w Polsce

Nowy singiel Shawna Mendesa – It’ll Be Okay, to poruszająca ballada będąca jednocześnie rozliczeniem artysty z rozstaniem z Camilą Cabello. Shawn Mendes i Camila Cabello nie są już razem Shawn Mendes i Camila Cabello to jeden z najchętniej obserwowanych i komentowanych związków ostatnich lat w świecie muzyki. Artyści spotykali się od 2019 roku, w tym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →